Happysadu słuchało się na okrągło. Czy pamiętasz te kultowe piosenki? QUIZ

i

Autor: pixabay.com/ screen z YouTube Happysadu słuchało się na okrągło. Czy pamiętasz te kultowe piosenki? QUIZ

quiz

Happysadu słuchało się na okrągło. Sprawdź, czy pamiętasz te kultowe piosenki!

2023-09-05 14:20

Happysad to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych, których piosenek na początku lat 2000 słuchało się na okrągło. Zapewne wszyscy znamy przebojowy kawałek "Zanim pójdę". Ale czy pamiętacie cały tekst piosenki? Sprawdź, jak dobrze znasz teksty kultowych piosenek Happysadu. Tylko najlepsi zdobędą 10 punktów!

Zespołu Happysad chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Grupa powstała w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Jednak pod obecną nazwą działać zaczęła dopiero rok później. Debiutancki album zespołu ukazał się w 2004 roku pod nazwą "Wszystko jedno". Na krążku znalazły się takie numery jak "Zanim pójdę", "Ja Do Ciebie" czy "Noc Jak Każda Inna". Łącznie Happysad ma na swoim koncie 5 platynowych i 3 złote płyty.

Jak dobrze znasz piosenki zespołu Happysad?

"Zanim pójdę", "Łydka", "W piwnicy u dziadka", "Taką wodą być"... Z pewnością każdemu z nas zdarzało się śpiewać te piosenki. Postanowiliśmy więc sprawdzić, jak dobrze znacie teksty zespołu Happysad. Zapraszamy do rozwiązania naszego quizu. Do zdobycia jest 10 punktów. Trzymamy kciuki za wszystkich! Ale uprzedzamy, nie będzie łatwo. Poprawnie na wszystkie pytania odpowiedzą tylko prawdziwi fani Happysadu.

Happysadu słuchało się na okrągło. Czy pamiętasz te kultowe piosenki? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst utworu "Zanim pójdę". "Miłość to nie pluszowy miś ani..."

Kortowiada 2023. Pierwszy dzień koncertów za nami. Tak bawili się studenci

EskaROCK Live! - Happysad - Mów mi dobrze
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE