Groźny wypadek na ul. Targowej w Ełku. Auto wjechało w grupę robotników!

i

Autor: Canva

Groźny wypadek na ul. Targowej w Ełku. Auto wjechało w grupę robotników! [ZDJĘCIA]

2022-05-23 9:58

Niebezpieczny wypadek na ulicy Targowej w Ełku. Kierowca samochodu osobowego wjechał w grupę robotników na chodniku, a następnie uderzył w ogrodzenie. Jeden z potrąconych mężczyzn trafił do szpitala. Szczegóły poniżej.

Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek (23 maja) około godziny 7.00 na ulicy Targowej w Ełku. — 42-letni kierujący samochodem osobowym marki mercedes wjechał w grupę robotników na chodniku i uderzył w ogrodzenie. Jeden z potrąconych mężczyzn z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala w Ełku. Istnieje podejrzenie, że 42-latek był nietrzeźwy, bądź pod wpływem środków odurzających — poinformowało za pośrednictwem mediów społecznościowych Ratownictwo Powiatu Ełckiego.

Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. W działaniach udział brały dwa zastępy straży pożarnej z JRG Ełk, dwie karetki pogotowia ratunkowego oraz policja.

Jechał zygzakiem po Olsztynie. Wpadł prosto w ręce policji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE