Główna wygrana w Lotto padła w Olsztynie! Szczęściarz wzbogacił się o ponad milion złotych

i

Autor: lotto.pl - materiały prasowe Bydgoszcz: Główna wygrana w Mini Lotto! Gdzie kupiono szczęśliwy los?

Główna wygrana w Lotto padła w Olsztynie! Szczęściarz wzbogacił się o ponad milion złotych

2021-11-19 14:01

Pewien mieszkaniec Olsztyna może powiedzieć o wielkim szczęściu. W czwartkowym (18 listopada) losowaniu Lotto trafił wymarzoną "szóstkę". Tym sposobem wygrał ponad milion złotych. Jakie liczby przyniosły mu szczęście? Sprawdź poniżej!

W czwartkowym (18 listopada) losowaniu Lotto padły aż dwie główne wygrane - każda o wartości 1 077 045 zł. Szczęśliwe zakłady zostały zawarte w Gdańsku i Olsztynie. Oto liczby, które wylosowano w czwartek 18 listopada w Lotto: 2, 5, 19, 28, 39, 44.

Jeden ze zwycięskich kuponów wartych ponad milion złotych został nabyty w punkcie LOTTO znajdującym się pod adresem Żytnia 70 w Olsztynie. W przypadku stolicy województwa warmińsko-mazurskiego to już dziesiąty gracz, który poprawnie wytypował „szóstkę” w Lotto. W Olsztynie padły też trzy „szóstki” w Lotto Plus.

Druga osoba, której wczorajsze losowanie Lotto przyniosło ponad milion złotych, zagrała kolekturze LOTTO na rogu ulic Waryńskiego i Danusi w Gdańsku. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Olsztyn. Kierowca stracił przytomność. Uratował go policjant
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE