Giżycko. Wypadek cysterny z mlekiem. Kierowca był zakleszczony w kabinie [FOTO]

2020-12-22 8:38

Poważny wypadek miał miejsce w poniedziałek (21 grudnia) wieczorem w Giżycku. Cysterna przewożąca mleko wypadła z drogi i przewróciła się na dach. Na szczęście kierowca wyszedł z tego cało.

Giżycko. Wypadek cysterny z mlekiem. Kierowca cudem przeżył

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 21 grudnia, po godzinie 19.00 w Giżycku na ulicy Moniuszki. - Kierowca jadąc cysterną w kierunku m. Wilkasy na zakręcie drogi zahaczył o pobocze, stracił panowanie nad samochodem i zjechał do rowu. Cysterna dachowała. - informuje asp. Iwona Chruścińska, oficer prasowy z giżyckiej policji. Mężczyzna był trzeźwy. I choć zdarzenie to wyglądało dosyć poważnie, nie odniósł obrażeń.

Jak podaje Gazeta Współczesna, pierwszej pomocy 31-letniemu kierowcy udzielili strażacy. Nie było to jednak łatwe, ponieważ mężczyzna był zakleszczony w pojeździe. - Świadkowie zdarzenia mówią o wielkim szczęściu kierowcy, który cudem uniknął śmierci. Całkowitemu zniszczeniu uległa bowiem kabina cysterny. - dodaje portal.

Na miejscu pracowały 2 zastępy OSP Spytkowo, 2 zastępy PSP Giżycko, wojskowa straż pożarna, policja oraz pogotowie ratunkowe.

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 17
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE