Gigantyczna kolejka po jajka w Olsztynie. Kolejka już stała, jak jeszcze auta nie było

i

Autor: pixabay/ Facebook: Twój Kurier Olsztyński Gigantyczna kolejka po jajka w Olsztynie. "Kolejka już stała, jak jeszcze auta nie było"

Wielkanoc

Gigantyczna kolejka po jajka w Olsztynie. "Kolejka już stała, jak jeszcze auta nie było" [NAGRANIE]

2023-04-03 12:53

Do Wielkanocy zostało już niewiele czasu. W centrach handlowych oraz supermarketach trwa prawdziwy zakupowy szał. Ale nie tylko tam. W Olsztynie gigantyczne kolejki można spotkać przy ulicy Żołnierskiej. Ciągnący się przez kilkanaście metrów sznur klientów ustawił się w piątek po jajka. Do sieci trafiło nagranie.

Gigantyczna kolejka po jajka przy ul. Żołnierskiej w Olsztynie

Jajka to jeden z najważniejszych symboli Wielkanocy. Bez nich wiele osób nie wyobraża sobie świąt. Niestety ich ceny obecnie nie należą do najniższych. Mimo to przy ulicy Żołnierskiej w Olsztynie w piątek (31 marca) właśnie po jajka ustawił się ciągnący się przez kilkanaście metrów sznur klientów. Do sieci trafiło nagranie.

Jak twierdzą mieszkańcy, kolejki po jajka w tym miejscu nie są nowością. Jednak tuż przed świętami są znacznie większe niż zazwyczaj. – Co piątek tak tam bywa, a że za tydzień święta to jeszcze lepiej. Dobrze, że zmienił miejsce, bo stał po drugiej stronie ulicy i kolejka do piekarni mieszała się z kolejką do jajek – komentuje jeden z internautów.

"Bardzo smaczne jajka warto stać, polecam", "Smaczne jajeczka. Nawet są dwa żółtka", "Tam jest obsługa bardzo szybka i sprawna. Taka kolejka to max 25 minut", "Kolejka już stała, jak jeszcze auta nie było", "Pan sprzedaje jajka z wolnego chowu. Ponoć są dobre, a zbliżają się święta to i jest kolejka po nie", "Wow jak w 1982 przed meblowym" – czytamy w komentarzach pod nagraniem.

Polska Wiklina najlepsza na wielkanocne koszyki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE