biznes

Gdzie na kawę w Olsztynie? Mieszkańcy wskazali najlepsze kawiarnie. "Miłość od pierwszego wejrzenia"

2023-10-30 14:55

Długie jesienne wieczory to doskonały czas, by wybrać się na aromatyczną herbatę z goździkami lub Pumpkin Spice Latte do przytulnej kawiarenki. Gdzie w Olsztynie znajdziemy takie miejsce? Ranking najlepszych kawiarni w stolicy Warmii i Mazur przygotowaliśmy na podstawie opinii mieszkańców.

Jesień kojarzy się z chłodnymi i długimi wieczorami. Nic tak jednak nas nie rozgrzeje i nie poprawi humoru, jak kubek gorącego napoju w przytulnej kawiarni. W Olsztynie nie brak miejsc, które zachwycają zarówno przepyszną kawą, jak również niezwykłą atmosferą. Zatem, gdzie warto wybrać się na kawę w Olsztynie? Kto wie lepiej, jak nie sami mieszkańcy. Postanowiliśmy zapytać ich o to na naszym fanpage'u Eska Olsztyn News.

Gdzie na kawę w Olsztynie? Mieszkańcy wskazali najlepsze kawiarnie

Chociaż pod postem pojawiło się kilkadziesiąt komentarzy, to w większości padały te same nazwy kawiarni. Najwięcej osób zachwycało się lokalem House Cafe na Starym Mieście. "Jak dla mnie to House Cafe, jak to mówią miłość od pierwszego wejrzenia", "House Cafe kawa wyborna, ciacho pycha" – czytamy w komentarzach.

Sporo osób poleca także SiSi Coffee na starówce. To jednak nie wszystko. Jakie jeszcze kawiarnie w Olsztynie, według mieszkańców, są najlepsze? Ranking znajdziesz w galerii poniżej.

Eska Summer City Olsztyn! Smaczna wizyta… „Na Rogu Czasu”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE