Eska Summer City Olsztyn! Warmia Run Challenge [RELACJA]

2022-07-11 14:43

Przez całe wakacje będziecie mieli możliwość zabawy z olsztyńską ekipą Radia ESKA. Podpowiemy Wam, gdzie można spędzić wolny czas. Czekają na Was imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami. Wypatrujcie eskowego Joggera i naszej pomarańczowej ekipy. Gdzie już byliśmy, to możecie sprawdzić na eska.pl!

To była bardzo gorąca niedziela w Olsztynie. Eska Summer City na pierwszym festiwalu biegowym „Warmia Run Challenge” w Koszarach Park.

Zawody biegowe na dystansach: 21 km, 10 km i 5 km. Zabawy i konkursy dla dzieci i młodzieży, kiermasze lokalnych produktów, strefy pysznych potraw i słodkich wypieków, a to wszystko w pobliżu Starego Miasta oraz centrum Olsztyna! Nie zabrakło także profesjonalnych porad dla biegaczy. Pozytywna imprezowa atmosfera rodzinnego pikniku sprzyjała wakacyjnej zabawie.

Zobaczcie naszą relację z tego wydarzenia.

Eska Summer City Olsztyn! Warmia Run Challenge
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE