Eska Summer City Olsztyn! Bieg Sztafetowy w Parku Centralnym [RELACJA]

2022-08-23 13:06

Trwa wakacyjna akcja Eska Summer City. To dwa miesiące extra zabawy z olsztyńską ekipą Radia ESKA. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie bawią się nasi słuchacze. Podpowiadamy, gdzie można spędzić wolny czas. Czekają na Was imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami. Wypatrujcie eskowego Joggera i naszej pomarańczowej ekipy. Gdzie już byliśmy, to możecie sprawdzić na eska.pl!

To była super niedziela w gronie pozytywnie nakręconych biegaczy.

W niedzielę w olsztyńskim Parku Centralnym odbył się bieg sztafetowy "Wipasz aktywnie w biegu!". Na linii startu pojawiło się 36 sztafet - pięcioosobowych drużyn kobiecych i męskich.

W klasyfikacji kobiet najlepszą okazała się ekipa Dream Team. Na podium zameldowały się także: Pszczółkowski Team - Aniołki Pawełka i Matki Wariatki.

W klasyfikacji mężczyzn na pierwszym miejscu linię mety minęła drużyna Najmowicz Triathlon. Drugie miejsce - Kuropatwa Team, a na trzecim uplasowali się zawodnicy biegnący w teamie Pszczółkowski Team - Rydwany Ognia.

Na mecie na wszystkich uczestników czekał pamiątkowy medal oraz grill organizowany przez Wipasz i strefa chillout z leżakami. Gościem honorowym wydarzenia była Aleksandra Lisowska, która wywalczyła złoty medal w maratonie podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Monachium.

Na miejscu nie mogło także zabraknąć pomarańczowej brygady Eska Summer City…

Wipasz Aktywnie w biegu! Bieg Sztafetowy Olsztyn 2022
Wipasz Aktywnie w biegu! Bieg Sztafetowy Olsztyn 2022
Autor: Andrzej Brzozowski Wipasz Aktywnie w biegu! Bieg Sztafetowy Olsztyn 2022

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

QUIZ. Sobotnia ortografia. "U" czy "ó"? To wcale nie takie proste!

Pytanie 1 z 10
Wskaż poprawną pisownię:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE