ESKA Dowozi w Olsztynie! Ostatni dzień wyjątkowej akcji Radia Eska [RELACJA]

2021-05-28 14:30
ESKA Dowozi w Olsztynie! Słuchacze Radia ESKA mają możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów!
Autor: Andrzej Brzozowski ESKA Dowozi w Olsztynie! Słuchacze Radia ESKA mają możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów!

ESKA Dowozi w Olsztynie! Wystartowała nasza lokalna akcja skierowana do Słuchaczy. Każdy może wygrać wyjątkowy ESKA Box z atrakcyjnymi nagrodami, które dostarczymy pod same drzwi. Poniżej informacje, co trzeba zrobić, by dostać prezent oraz krótkie relacje z wizyt u naszych Słuchaczy!

Dzięki "ESKA Dowozi" słuchacze Radia ESKA Olsztyn 89,9FM będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody będą dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA.

Relacji z ESKA Dowozi będzie można posłuchać na antenie ESKI Olsztyn. Materiały z akcji będą również publikowane na ESKA.pl oraz na fanpage'u ESKA Olsztyn News.

Łącznie podczas 3 tygodni zabawy nagrodzonych zostanie 15 słuchaczy z Olsztyna i okolic. Osoby, które będę zainteresowane udziałem w akcji, mogą zgłaszać się na dowozi.eska.pl. Konkurs potrwa do 28 maja.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Radio ESKA to nadająca w 41 miastach, największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. ESKA dociera dziennie do 3 mln słuchaczy.

Radio ESKA to zdecydowanie najpopularniejsza polska stacja radiowa w social media – lubi nas 1,9 mln na Facebooku, obserwuje 190 tys. na Tik Toku i 130 tys. na Instagramie.

Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta.

Więcej na www.eska.pl

Eska Dowozi w Olsztynie - z wizytą u Mateusza i jego dziewczyny na ulicy Żołnierskiej

Pierwsza porcja naszych prezentów już rozdana! Mieliśmy przyjemność gościć u naszych Słuchaczy na ulicy Żołnierskiej na osiedlu Kormoran w Olsztynie. Miłą niespodziankę zrobiliśmy nie tylko Mateuszowi, ale również jego dziewczynie!

Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądała nasza pierwsza wizyta, to filmik znajdziecie FANPAGE'U ESKA OLSZTYN NEWS!

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Mateusza, e-sport to jego hobby i praca!

Eska Dowozi w Olsztynie - odwiedziliśmy Jakuba, który 7 dni w tygodniu pomaga innym

Za nami kolejny dzień zabawy Eska Dowozi! Tym razem zestaw od Ori Sushi oraz wypełniony gadżetami ESKA Box dostał Jakub! Spotkaliśmy się z nim w miejscu jego pracy, czyli Olsztyńskim Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądała kolejna wizyta u naszego Słuchacza, to filmik znajdziecie FANPAGE'U ESKA OLSZTYN NEWS!

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Jakuba. Jego praca to pomoc drugiemu człowiekowi 7 dni w tygodniu.

Trzeci dzień Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Agnieszki z ulicy Kołobrzeskiej

"Jestem z moją kochaną „Eską Olsztyn” od samego początku". Nie mogliśmy nie zareagować na te słowa i tym razem pojawiliśmy się u Agnieszki. Ulica Kołobrzeska, 10 piętro i nasze niespodzianki już w rękach kolejnej uczestniczki akcji „Eska dowozi w Olsztynie”. Sushi od restauracji Ori Sushi i box z pomarańczowymi gadżetami.

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Agnieszki. Mieszkam i słucham Eski na Pojezierzu - cudna dzielnica Olsztyna.
Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Ani - osiedle Mleczna w Olsztynie.

Czwarty dzień Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Ani na osiedlu Mleczna

- Dlaczego do mnie? Eska ratuj, moja Zuzanka 5-miesięczna trochę chora i narzeczony po szczepieniu na Covid. Do 15.00 zajmuję się moimi chorowitkami, a później wskakuje na hulajnogę elektryczną i pędzę po synka do przedszkola - napisała do nas nasza Słuchaczka Ania. Postanowiliśmy jej pomóc i przywieźliśmy jedzonko pod same drzwi! Filmik z naszej wizyty możecie zobaczyć na fanpage'u ESKA Olsztyn News.

Piąty dzień Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Łukasza na osiedlu Nagórki

Ponieważ żona zawsze na pytanie: co dzisiaj jemy? odpowiada "Zaskocz mnie".Myślę, że to byłoby największe zaskoczenie jakiego by się nie spodziewała, a dzięki temu zamiast zmywać naczynia to zrobilibyśmy sobie romantyczny wieczór? Ciekawe! Tylko w towarzystwie której piosenki?

Łukasz realizuje, już swój plan. Otrzymał szamę czyli sushi od restauracji Ori Sushi i box z pomarańczowymi gadżetami.

Czekamy na Wasze kolejne zgłoszenia...

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Łukasza - osiedle Nagórki Olsztyn.

Szósty dzień Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Celiny na osiedlu Dajtki

- Dlaczego Eska Olsztyn ma mnie odwiedzić? Bo jestem mamą zastępcza dla 4 dzieci. Mam łącznie 5 dzieci uwielbiających niespodzianki. Nie zawsze mam czas na obiad. Jesteśmy pozytywnie zakręceni. Zróbcie nam niespodziankę! - napisała do nas Celina.

My spełniamy prośbę. Szama, czyli sushi od restauracji Ori Sushi i box z pomarańczowymi gadżetami tym razem trafiły do Celiny i jej wesołej gromadki.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądała kolejna wizyta u naszego Słuchacza, to filmik znajdziecie FANPAGE'U ESKA OLSZTYN NEWS!

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Celiny na osiedlu Dajtki

Siódmy dzień Eska dowozi w Olsztynie. Wizyta u Kingi na osiedlu Brzeziny

- Zapraszam Radio Eska do siebie. Odwiedzicie piękny zakątek Olsztyna - niecałe 15 minut od centrum. Macie szansę na spotkanie z błotniakiem stawowym i olsztyńskimi bobrami! Dowiecie się czemu znajomi nazwali mnie MikroKinią - napisała do nas Kinga.

Do Kingi trafił kolejny zestaw: sushi od restauracji Ori Sushi i box z pomarańczowymi gadżetami.

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Kingi na osiedlu Brzeziny

Ósmy dzień Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Krzysztofa w Kieźlinach

- Widzieliście kiedyś gołębie słuchające Eski? Sąsiad ma gołębie i nastawia im radio. No i co leci oczywiście Eska – a jakie czasy dzięki temu osiągają. Kiedyś nastawiliśmy im radio pewnego gościa z Kujawsko-Pomorskiego. Oj wtedy loty im nie poszły. Fajnie jest tak popatrzeć z tarasu na loty. Nawet nam emocje się udzielają, jak są zawody. Poza tym dlaczego nie macie nas odwiedzić? Jest tu cisza, zieleń, a jednocześnie bliskość Olsztyna - napisał do nas Krzysztof.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądała kolejna wizyta u naszego Słuchacza, to filmik znajdziecie FANPAGE'U ESKA OLSZTYN NEWS!

Czekamy też na kolejne zgłoszenia do akcji Eska dowozi w Olsztynie!

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Krzysztofa w Kieźlinach

Dziewiąty dzień Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Aldony w Wadągu

Eska dowozi w Olsztynie tym razem obrała kurs na Wadąg i przywiozła pyszną szamkę zapracowanej Aldonie i jej koleżankom! - Pracy mamy bardzo dużo i nie mamy nawet czasu normalnie wyjść na pyszny i pożywny obiadek w stołówce pracowniczej. Marzy nam się od czasu do czasu żeby w końcu nas ktoś docenił i porządnie nakarmił głodne brzuszki - napisała do nas Aldona.

Nie mielibyśmy serca, gdybyśmy nie odwiedzili właśnie ich!

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Aldony w Wadągu

Dziesiąty dzień Eska dowozi w Olsztynie. Wizyta u Kamili i Macieja w Olsztynie

Tym razem wyruszyliśmy do centrum Olsztyna. Punkt docelowy to ulica Marii Curie-Skłodowskiej. Kamila napisała do nas: „Jestem wesołą, lubiąca ludzi i kochająca zwierzęta osobą. Miłośniczką Radia ESKA i wielką amatorką sushi. Moja ulubiona kuchnia to właśnie japońskie smaki... sushi i sashimi". Kiedy dotarliśmy na miejsce, okazało się, że nie ma tam Kamili. Kogo więc zastaliśmy? 

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Kamili i Macieja w Olsztynie

11. dzień Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Krystiana w Olsztynie

To już trzeci tydzień eskowej akcji i na początku kolejnego tygodnia podjazd do centrum miasta. Krystian w swoim zgłoszeniu napisał: "Jestem z gastro i to ja przygotowuje i wydaję dania dla ludzi w Olsztynie ;) fajnie byłoby, żeby ktoś coś dla mnie przygotował!" Spełniamy prośbę i dowozimy sushi od Ori Sushi i eskowego boxa.

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Krystiana w Olsztynie

Dwunasty dzień Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Ani w Klebarku Małym

Ania została namówiona do wzięcia udziału w naszej zabawie przez swoje dzieci. „Moje pociechy uwielbiają wszelkiego rodzaju konkursy wierząc, że w każdym coś wygrają i tym razem ustaliły, że przyjedziecie do Nas z dobrą szamką Więc zapraszam".

Mało tego Ania pracuje w domu i ma swoją pracownię tortów artystycznych, dłużej nie trzeba było nas zachęcać!

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Ani w Klebarku Małym

Trzynasty dzień Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Justyny w Olsztynie

Tym razem wizyta w Olsztynie, w biurze przy ulicy Metalowej. Tam czekała na nas Justyna. Chciała zrobić niespodziankę koleżankom, a przy okazji tak jak napisała „Niech Eska zrobi nam fajną środę w pracy, najfajniejsze jesteśmy my – dziewczyny!”

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Justyny w Olsztynie

Czternasty dzień Eska dowozi w Olsztynie. Wizyta u Magdy w Olsztynie

Tyma razem czeka nas wizyta na 10 piętrze. Blok przy ulicy Żołnierskiej, gdzie czeka już Magda. W swoim zgłoszeniu napisała: "Jeśli przyjechalibyście do mnie to mój dzień będzie idealny, jestem w 5. miesiącu ciąży, w brzuchu synek, w domu dwóch synów i mąż - zrobić im obiad to nie lada wyczyn…" Eska melduje się z kolejnymi zestawami Sushi od Ori Sushi i naszym pomarańczowym boxem!

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Magdy w Olsztynie

Piętnasty dzień Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Agnieszki w Olsztynie

Tym razem wizyta na osiedlu Mleczna, blisko pięknego Kortowa. Tak Agnieszka zachęciła nas do wizyty u siebie. "Siedzę cały czas w domu, pracuje zdalnie, piszę pracę magisterską i nie mam nawet kiedy wyjść z chłopakiem na miasto i coś zjeść :( w ten sposób zrobilibyście mi dzień... ba tydzień" - napisała w zgłoszeniu.

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Agnieszki w Olsztynie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE