Zrobił imprezę na balkonie sam dla siebie. Śpiewał i tańczył ZUPEŁNIE NAGO

2021-05-20 11:37
Ełk. Zrobił imprezę na balkonie SAM DLA SIEBIE. Śpiewał i tańczył nago przed sąsiadami
Autor: pexels.com Ełk. Zrobił imprezę na balkonie SAM DLA SIEBIE. Śpiewał i tańczył nago przed sąsiadami

Kuriozalna sytuacja w centrum Ełku! Mężczyzna zrobił imprezę na balkonie sam dla siebie. Tańczył i śpiewał zupełnie nago. Na miejsce została wezwana policja. Okazało się, że pobudzony 40-latek był pod wpływem alkoholu. Co więcej, w mieszkaniu trzymał narkotyki.

Do zdarzenia doszło w minioną środę (19 maja) w południe. Policjanci otrzymali wówczas zgłoszenie o głośno zachowującym się mężczyźnie na balkonie w centrum miasta. - Policjanci potwierdzili, że na III piętrze w bloku na balkonie stoi zupełnie nagi mężczyzna. Przy głośnej muzyce tańczył, krzyczał, przeklinał, był pobudzony, niebezpiecznie wychylał się także za barierki. Nie reagował na próby nawiązania z nim kontaktu oraz nie otwierał drzwi wejściowych - informuje sierż.szt. Agata Kulikowska de Nałęcz, oficer prasowy ełckiej policji.

Z uwagi na zagrożenie życia i zdrowia mężczyzny funkcjonariusze zdecydowali się na wyważenie drzwi mieszkania. - Mężczyzna był sam w mieszkaniu. Został zbadany przez załogę pogotowia ratunkowego, nie wymagał hospitalizacji. Został zatrzymany przez policjantów - komentuje sierż.szt. Agata Kulikowska de Nałęcz.

Okazało się, że 40-latek miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Ponadto w jego mieszkaniu policjanci znaleźli torebki z białym proszkiem. Sam 40-latek przyznał, że to jego narkotyki. - Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 40-latek może odpowiedzieć także za popełnione wykroczenia np. za nieobyczajny wybryk - dodaje oficer prasowy.

Raport z Anteny 20.05
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE