Ełk. Złodzieje ukradli 6 złotych ze stoiska z truskawkami. Nie uwierzysz, co ich wydało!

2021-06-21 12:11
Ełk. Złodzieje ukradli 6 złotych ze stoiska z truskawkami. Nie uwierzysz, co ich wydało!
Autor: pexels.com/ zdjęcie ilustracyjne Ełk. Złodzieje ukradli 6 złotych ze stoiska z truskawkami. Nie uwierzysz, co ich wydało!

W Ełku dwaj nastolatkowie włamali się do stoiska z truskawkami. Ich łupem padły jednak nie owoce, a... sześć złotych! Żeby było ciekawiej, podczas włamania jeden z nich zgubił na miejscu swój telefon. Potem zadzwonił do siebie akurat wtedy, gdy na miejscu pracowali policjanci.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę (20 czerwca). Policjanci otrzymali zawiadomienie o włamaniu do stoiska z truskawkami. Żeby dostać się do wnętrza, sprawcy zniszczyli drzwi do straganu. Z kasetki, która była w środku, zginęło właścicielowi 6 złotych. Złodziei udało się namierzyć szybciej, niż można było tego się spodziewać.

- Pracujący na miejscu policjanci dostrzegli dwóch młodych chłopaków na rowerach, którzy obserwowali tę sytuację. W pewnym momencie jeden z chłopców zaczął dzwonić swoim telefonem i wtedy odezwał się dźwięk telefonu, który leżał w miejscu włamania. Policjanci ustalili, że to właśnie dwaj nastolatkowie wyłamali drzwi i ukradli pieniądze. Jeden z nich zgubił na miejscu telefon, a potem zadzwonił pod swój numer - informuje sierż.szt. Agata Kulikowska de Nałęcz, oficer prasowa ełckiej policji.

16-latkowie zostali przekazani swoim rodzicom, a sprawa trafi do sądu rodzinnego i nieletnich.

Raport z anteny 21.06, godz.10

Chcesz coś napisać na ten temat? Chętnie poznamy Twoją opinię! Podziel się nią z nami w komentarzu niżej!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE