Auto jechało wprost na rowerzystę. Uratował go sygnalizator [WIDEO]

2020-03-12 14:02

Szczęście w nieszczęściu! Auto uderzyło z impetem w przydrożny sygnalizator, za którym na zielone światło czekał rowerzysta. Mężczyzna jednak w porę zdążył zeskoczyć z roweru. Zobaczcie nagranie na ESKA.PL Olsztyn.

Przerażające nagranie z kolizji w Ełku. Rowerzysta miał sporo szczęścia

Niebezpieczne zdarzenie miało miejsce w czwartek po godzinie 10. przy ulicy Suwalskiej w Ełku. Z policyjnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca osobowym suzuki wymusiła pierwszeństwo przejazdu i zderzyła się z prawidłowo jadącym oplem, który miał zielone światło. Do wypadku doszło w pobliżu przejazdu dla rowerów i przejścia dla pieszych. - Tam na zielone światło czekał rowerzysta. Pojazd suzuki po zderzeniu z oplem z impetem uderzył w sygnalizator świetlny, przy którym czekał rowerzysta. Mężczyzna w porę zdążył zeskoczyć z roweru. - informuje oficer prasowy warmińsko-mazurskiej policji.

Kolizja na światłach w Ełku

Na nagraniu doskonale widać, jak niewiele dzieliło mężczyznę od uderzenie zarówno przez auto, jak i elementy sygnalizatora. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem w wysokości 500 złotych i sześcioma punktami karnymi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE