Ełk. Wymusiła pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu. Jest nagranie z momentu wypadku!

i

Autor: KWP Olsztyn Ełk. Wymusiła pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu. Ranny motocyklista trafił do szpitala

Ełk. Wymusiła pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu. Jest nagranie z momentu wypadku!

2021-08-24 12:15

Groźny wypadek na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Wojska Polskiego w Ełku. Kierująca samochodem osobowym marki volkswagen nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motocyklowi, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. 22-letni motocyklista został przetransportowany do szpitala. Poniżej nagranie z momentu wypadku.

Do wypadku doszło w poniedziałek (23 sierpnia) około godziny 22.00 na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Wojska Polskiego w Ełku. Jak informuje ełcka policja, 38-latka kierująca osobowym volkswagenem nie zauważyła jadącego motocykla, wymusiła pierwszeństwo przejazdu i zderzyła się z nim. 22-letni kierowca motocykla trafił do szpitala. Oboje byli trzeźwi. Moment tego nieoczekiwanego spotkania na drodze zarejestrowała kamera monitoringu. 

- Rowerzyści i motocykliści należą do grupy uczestników ruchu drogowego najbardziej zagrożonych ciężkimi obrażeniami spowodowanymi wypadkiem drogowym. Aby do takiego wypadku doszło, naprawdę nie trzeba wiele. Wystarczy chwila nieuwagi, moment zawahania lub teoretycznie drobne wykroczenie na drodze. Przy kontakcie auta z kierowcą jednośladu konsekwencje mogą być bardzo poważne - zauważa asp. Tomasz Markowski, rzecznik prasowy KWP w Olsztynie.

 

Wymusiła pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu. Nagranie z momentu wypadku

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE