Ełk. Kierowca wjechał w... nieoznakowany radiowóz. Policja zatrzymała mu prawo jazdy

2021-06-16 12:50
Ełk. Kierowca wjechał w... nieoznakowany radiowóz. Policja zatrzymała mu prawo jazdy
Autor: KPP Ostróda - zdjęcie ilustracyjne Ełk. Kierowca wjechał w... nieoznakowany radiowóz. Policja zatrzymała mu prawo jazdy

To się nazywa pech! Nietrzeźwy kierowca doprowadził do kolizji z... nieoznakowanym radiowozem. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali 55-letniemu mężczyźnie prawo jazdy. O szczegółach zdarzenia przeczytasz w artykule poniżej.

Do zdarzenia drogowego doszło we wtorek (15 czerwca) około południa przy ulicy Kajki w Ełku. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobową hondą nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i najechał na tył nieoznakowanego policyjnego forda. Żaden z uczestników nie wymagał pomocy medycznej. - Okazało się, że kierujący hondą jest nietrzeźwy. 55-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy - informuje sierż.szt. Agata Kulikowska de Nałęcz, oficer prasowa ełckiej policji.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania i konsekwencje finansowe.

Raport z anteny 15.06, godz.10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE