Wypchnął kontrolera z autobusu. Policja szuka napastnika [WIDEO]

2020-02-07 6:30
Elbląg: Policja szuka podejrzanego. Napastnik wypchnął kontrolera z autobusu miejskiego
Autor: KMP Elbląg

Niebezpieczna sytuacja miała miejsce w jednym z autobusów miejskich w Elblągu. Młody mężczyzna wypchnął kontrolera z pojazdu i uciekł. Policja próbuje ustalić wizerunek podejrzanego. Zobacz NAGRANIE!

Zdarzenie zarejestrowały kamery. Dokładnie 9 grudnia 2019 roku po godzinie 13., sprawca przestępstwa wsiadł do autobusu linii 6. na przystanku przy ulicy Nowowiejskiej. Po przejechaniu kilku przystanków, na Placu Słowiańskim, wypchnął kontrolera próbującego wsiąść do autobusu. Zaraz potem uciekł w kierunku Starego Miasta. - Z zachowania podejrzanego wynika, iż przystanek ten nie był jego docelowym miejscem a jedynie zareagował w ten sposób na widok wsiadającego kontrolera. Autobus ten kończy bieg na pętli przy ul. Skrzydlatej. - informuje kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

Osoby, które rozpoznają nagranego na filmie młodego mężczyznę proszone są o kontakt mailowy: policja@elblag.ol.policj.gov.pl lub telefonicznie 997 lub 55 230 17 02.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE