Dzień Nauczyciela 2023. Tymi życzeniami sprawisz radość każdemu belfrowi

i

Autor: Unsplash

Dzień Edukacji Narodowej 2023

Dzień Nauczyciela 2023. Tymi życzeniami sprawisz radość każdemu belfrowi

2023-10-13 13:28

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Edukacji Narodowej, który powszechnie nazywany jest Dniem Nauczyciela. Już w połowie października uczniowie będą składali życzenia swoim ulubionym belfrom i wychowawcom. Ważne, by były one szczere. Zabawne, wyjątkowe i niespotykane wierszyki na Dzień Nauczyciela 2023 znajdziesz poniżej. Sprawisz nimi radość belfrowi!

Dzień Nauczyciela 2023. Kiedy wypada?

Popularnie nazywany Dniem Nauczyciela Dzień Edukacji Narodowej co roku obchodzony jest 14 października. Zazwyczaj tego dnia w szkole nie ma zajęć. Często szkoły organizują różne zabawy czy zawody sportowe. W tym roku jednak uczniowie mogą czuć się rozczarowani, bo święto wypada w sobotę. Ale warto pamiętać o ulubionych pracownikach oświaty i przygotować im, np. własnoręcznie przygotowane kartki z życzeniami w środku. Warto postawić na pomysłowość i zamiast zwyczajnego „wszystkiego najlepszego”, zamieścić zabawny wierszyk, dzięki któremu nauczyciel poczuje się wyjątkowo. W ten sposób możesz podziękować wychowawcy za jego codzienny trud włożony w edukację.

Życzenia na Dzień Nauczyciela 2023. Zabawne, oryginalne i wyjątkowe wierszyki

Choć w tym roku Dzień Edukacji Narodowej wypada w sobotę, życzenia nauczycielowi można złożyć dzień wcześniej lub w poniedziałek, czyli już po święcie. Poniżej znajdziesz przykłady oryginalnych wierszyków, które na pewno przypadną do gustu każdemu belfrowi.

Za serce, uśmiech, dobre słowo, zachętę do pracy gdy nic się nie udawało i pochwałę gdy wszystko szło dobrze. Za pomoc w odkrywaniu tego w czym jesteśmy najlepsi i przekonywanie, że możemy zrobić więcej niż się spodziewamy. Za pokazanie nam, że się liczymy i jesteśmy ważni. Za to, że w tak wielu sytuacjach mogliśmy zawsze na Panią liczyć.

---------------

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, życzę wszystkim Nauczycielom, aby umieli dać szansę każdemu dziecku zaistnieć w świecie; aby przekazywana dzieciom wiedza była dla nich źródłem inspiracji i nauki konstruktywnego myślenia!

---------------

Słowo miłość - za Ich troski, Słowo wdzięczność - za Ich trud. Dar to skromny, dar uczniowski, Wyśpiewany z serc jak z nut. Dziękujemy za wszystkie starania, które wkładacie w nasze wychowanie i edukację. Wierzymy, ze Wasz wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych. Dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz.

---------------

Rzekę pięknych kwiatów znamy, tulipanów, róż i bzów. Dla nauczycieli mamy, najpiękniejszy bukiet słów.

---------------

Dla Nauczyciela sprawa to błaha, Pamiętać, ile oczu ma mucha, Wiedzieć jak zadaniu sprostać, I jak przez labirynt się przedostać. Jednak my, uczniowie, to małe owieczki, Które wciąż wierzą w ojców bajeczki, Które się uczą, owszem, lecz także Błądzą myślami po świecie, a jakże!

---------------

Komu nieba były wrogiem, zrobiły go pedagogiem. Ja się jednak z tym nie zgadzam, swoje zdanie wypowiadam. Chlubą jest i wyróżnieniem, być – nauczycielem!

---------------

Kochana Pani! - zacznę zwyczajnie, że z Tobą w szkole było bardzo fajnie: i w deszczu i w słotę, w smutku i w radości, wspierasz i uczysz życia w radości. Dzisiaj za wszystko chcę Pani podziękować i skromny bukiecik kwiatów podarować.

---------------

Dziś składamy naszej Pani dziś pełne życzenia wypełnione pomyślnościami: dużo zdrowia, szczęścia i cierpliwości. Niech się Pani na nas nigdy nie złości.

---------------

Szanowny nasz Panie Profesorze! Obserwujemy jak nad nami Pan orze. Jak Pan daje nam serca wiele, Jak tajemne wiedze do stóp naszych Pan ściele. Za tyle trudu, przyjm nasze życzenia. Niech ta nauka, którą już każdy z nas docenia, Da Ci wiele radości! A od nas Panie Profesorze Miej pociech wiele o każdej życia porze!

---------------

Życzymy wam wszystkiego najlepszego i zdrowia dużego;Byście uczyli długie lata i lubili każdego małolata;My was lubimy, przyjaźnią darzymy i wielkiego szczęścia życzymy;Gdy w szkole przebywacie jest tak jak znacie.

Łódzki nauczyciel przebiegnie 600 kilometrów po Orientarium

Uczniowie tych szkół w warmińsko-mazurskim zdali maturę najlepiej

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE