Dzień Dziecka 2021 w Olsztynie - atrakcje i imprezy. Co robić 1 czerwca 2021?

2021-06-01 10:34
Dzień Dziecka 2021 w Olsztynie - atrakcje i imprezy. Co robić 1 czerwca 2021?
Autor: pexels.com Dzień Dziecka 2021 w Olsztynie - atrakcje i imprezy. Co robić 1 czerwca 2021?

Dzień Dziecka 2012 w Olsztynie - atrakcje i imprezy. Gdzie zabrać dziecko? Jak spędzić Dzień Dziecka w Olsztynie i okolicach? Jeżeli wciąż szukasz pomysłu, przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji. Zestawienie znajdziesz w galerii poniżej.

Dzień Dziecka w Polsce i innych byłych państwach socjalistycznych obchodzony jest od 1950 w dniu 1 czerwca. Po raz pierwszy zorganizowano go w związku z akcją zbierania podpisów pod Apelem sztokholmskim. Od 1952 stało się świętem stałym. Jego inicjatorem jest organizacja zwana International Union for Protection of Childhood, której celem było zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom z całego świata.

Z okazji Dnia Dziecka w całej Polsce organizowane są różnego rodzaju wydarzenia, w których dzieci mogą uczestniczyć same bądź ze swoimi rodzicami. Niestety w związku z trwającą pandemią, wybór atrakcji może być ograniczony. Jak zatem spędzić dzień dziecka (1 czerwca) w Olsztynie i okolicy? Gdzie zabrać dziecko na Dzień Dziecka? By ułatwić Wam sprawę, przygotowaliśmy zestawienie z kilkoma propozycjami. Kliknij zdjęcie niżej, by przejść do zestawienia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE