Dłużek. Wypadek na DK 58. Zderzenie osobówek. Dwie osoby zostały ranne [ZDJĘCIA]

2021-03-29 8:26

Groźny wypadek miał miejsce w niedzielę (28 marca) na drodze krajowej numer 58 w miejscowości Dłużek (powiat szczycieński). Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, którymi podróżowało łącznie pięć osób. Dwie z nich zostały przetransportowane do szpitala. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin.

W niedzielę (28 marca) na drodze krajowej nr 58 w Dłużku (woj. warmińsko-mazurskie) doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. - Kierujący volvo 28-letni mieszkaniec woj. mazowieckiego nie dostosował prędkości do warunków, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego prawidłowo volkswagena passata - powiedziała PAP st. sierż. Izabela Cyganiuk z policji w Szczytnie. Po zderzeniu jedno z aut wypadło z drogi i dachowało. Wiadomo, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Samochodami podróżowało w sumie pięć osób. Rannych zostało dwoje pasażerów volvo, w wieku 28 i 31 lat. Przetransportowano ich do szpitala. Policja przekazała, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Trasa między Jedwabnem a Olsztynkiem była całkowicie zablokowana, policjanci zorganizowali objazdy. Potem wprowadzono ruch wahadłowy. Według olsztyńskiej GDDKiA utrudnienia w ruchu zakończyły się po około czterech godzinach.

Raport z anteny 26.03., godz.10

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 17
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE