Dachowanie samochodu przed Skierkami. 19-letni kierowca miał blisko 2 promile alkoholu!

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne Dachowanie samochodu przed Skierkami. 19-letni kierowca miał blisko 2 promile alkoholu!

Dachowanie samochodu przed Skierkami. 19-letni kierowca miał blisko 2 promile!

2021-12-21 13:32

Niebezpieczne zdarzenie drogowe przed Skierkami w gminie Barciany. Samochód osobowy dachował w przydrożnym rowie. Okazało się, że 19-letni kierowca miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Wkrótce odpowie za to przed sądem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (20 grudnia) około godziny 20.45 przed miejscowością Skierki w gminie Barciany. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący seatem najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu, gdzie pojazd dachował.

Okazało się, że 19-letni kierowca miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Na szczęście pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia nie odniósł żadnych obrażeń.

Teraz za jazdę po alkoholu mężczyzna odpowie przed sądem. Kara, którą za takie nieodpowiedzialne zachowanie na drodze przewiduje kodeks karny to 2 lata pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów nawet na najbliższe 15 lat.

Sedno Sprawy - Paweł Mucha

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE