Stomil Olsztyn

i

Autor: Stomil Olsztyn Adama Majewski, trener Stomilu Olsztyn liczy na dobre granie swoich podopiecznych!

Czy przy Piłsudskiego zdobędą kolejne trzy punkty? Stomil Olsztyn – Górnik Łęczna [AUDIO]

2020-11-30 17:12

We wtorek (1 grudnia) Stomil zagra u siebie z Górnikiem Łęczna. Czy po sukcesie w Niepołomicach uda się wygrać w Olsztynie? Czeka nas trudny mecz, ale liczę na to, że uda nam się przełamać i w końcu wygrać u siebie – mówi Adam Majewski, trener Stomilu Olsztyn. Początek grania o godzinie 13:00.

Tradycyjnie dzień przed meczem w siedzibie olsztyńskiego klubu przy Piłsudskiego odbyła się konferencja prasowa z udziałem olsztyńskiego trenera.

- Gramy we wtorek, to bardzo nietypowy termin kolejnego meczu – mówi Adam Majewski, trener Stomilu Olsztyn.

- Mieliśmy bardzo krótką przerwę po długiej podróży z Niepołomic, szczęśliwej podróży. Nasz najbliższy rywal nie jest traktowany jako beniaminek, ponieważ ma bardzo solidny skład, bardzo doświadczonych zawodników, grających na poziomie I ligi i Ekstraklasy. Są wysoko w tabeli i to nie jest przypadek. Drużyna do bólu skuteczna, solidna, konsekwentna w działaniu. Czeka nas trudny mecz, ale liczę na to, że uda nam się przełamać i w końcu wygrać u siebie.

Posłuchaj: Adam Majewski, trener Stomilu Olsztyn przed meczem z Górnikiem Łęczna

W składzie Dumy Warmii zabraknie Wiktora Biedrzyckiego, który w ostatnim spotkaniu został upomniany czwartą żółtą kartką.

- Wiktor jest naszym podstawowym zawodnikiem, na którego mocno liczymy. Na pewno jest to osłabienie, ale graliśmy już bez niego i sobie poradziliśmy. Wystawimy innego zawodnika, który będzie musiał go godnie zastąpić – podkreśla trener Adam Majewski.

Stomil Olsztyn w tym roku ma do rozegrania jeszcze trzy spotkania. Pierwsze starcie we wtorek, potem wyjazd do Legnicy, a na koniec mecz domowy z Niecieczą.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE