Co kupić nauczycielowi na koniec roku szkolnego? Jaki prezent wybrać [LISTA PREZENTÓW]

i

Autor: pixabay.com

Edukacja

Co kupić nauczycielowi na koniec roku szkolnego? Jaki prezent wybrać? [LISTA]

2023-06-21 14:54

Zakończenie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. W oczekiwaniu na wakacje, uczniowie oraz ich rodzice zastanawiają się, jaki prezent na zakończenie roku szkolnego dla wychowawcy kupić, żeby go ucieszył. Przygotowaliśmy listę podarunków, które powinny przypaść do gustu każdemu nauczycielowi.

Co dla nauczyciela na koniec roku szkolnego? Jaki prezent kupić dla wychowawcy?

Na zakończenie roku szkolnego czeka niemal każdy uczeń. W tym roku wakacje zaczną się szybciej niż w poprzednich latach. Zgodnie z przepisami, ostatnie lekcje w szkołach odbywają się w piątek po 20 czerwca. To oznacza, że rok szkolny 2022/2023 zakończy się 23 czerwca. W każdej szkole odbędzie się oficjalna uroczystość, podczas której uczniowie odbiorą świadectwa i w końcu będą mogli cieszyć się wakacjami. Jednak w tym okresie uczniowie i ich rodzice również zastanawiają się, co kupić nauczycielowi na koniec szkoły. Wiele dzieci stawia na kwiaty, ale niektórzy z nich chcą w wyjątkowy sposób podziękować nauczycielowi za jego pracę. Co jeszcze można kupić nauczycielowi na zakończenie roku szkolnego?

Pomysł na prezent na zakończenie roku szkolnego. Co wybrać?

Bez wątpienia prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego powinien być dopasowany do okazji. Dlatego w tym wypadku warto postawić na neutralne pomysły. Przygotowaliśmy listę prezentów dla nauczyciela, które powinny przypaść do gustu każdemu.

  1. Biżuteria: Delikatne kolczyki, zawieszka czy bransoletka to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o prezent dla nauczycielki na zakończenie roku szkolnego. Z kolei dla nauczyciela można podarować eleganckie spinki do koszuli.
  2. Bon podarunkowy: Karta podarunkowa do SPA czy voucher do wykorzystania w drogeriach albo sklepach z gadżetami to bezpieczny i praktyczny prezent na zakończenie roku szkolnego.
  3. Długopis lub pióro: To nieodłączny atrybut każdego belfra, dlatego długopisów czy piór nigdy za wiele.
  4. Kosz podarunkowy: Kosz podarunkowy wypełniony słodyczami, bakaliami i aromatyczną kawą sprawi, że nauczyciel będzie miło wspominał uczniów ze swojej klasy.
  5. Kubek termiczny z dedykacją: Kubek termiczny ze specjalną dedykacją dla nauczyciela to świetny pomysł. To miła pamiątka na lata.
  6. Personalizowany notatnik: Każdemu nauczycielowi przyda się notatnik, a jeśli będzie spersonalizowany, to jeszcze bardziej ucieszy każdego wychowawcę.
  7. Zestawy kosmetyków: Pięknie opakowane kosmetyki przydadzą się każdemu. Żeby prezent dla nauczyciela był bardziej spersonalizowany, można dodać kartkę z miłą dedykacją.
  8. Ramka na zdjęcia: Zamiast pustej ramki na zdjęcia, można wstawić do niej wspólne zdjęcie klasy z nauczycielem.
  9. Skórzany piórnik: Stylowy piórnik na długopisy i inne akcesoria biurowe to niezbędne wyposażenie każdej teczki nauczyciela.
  10. Personalizowany kalendarz dla nauczyciela: Nauczyciel w kalendarzu może zapisać cały plan lekcji, a dedykacja będzie mu przypominać o uczniu, który mu go podarował.
Czego się nie da odzobaczyć w podróży? Marian na świecie | Tak trzeba żyć #33 Eska Rock
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE