Chciał hot-doga z Żabki Nano. Robot nie mógł trafić kiełbaską w bułkę. Nagranie hitem sieci!

i

Autor: TikTok: miczel68/ materiały prasowe zabkagroup.com/pl/ Chciał hot-doga z Żabki Nano. Robot nie mógł trafić kiełbaską w bułkę. Nagranie hitem sieci!

Chciał hot-doga z Żabki Nano. Robot nie mógł trafić kiełbaską w bułkę. Nagranie hitem sieci!

2022-08-22 11:11

W niektórych Żabkach hot-dogi przygotowują roboty. To innowacyjne rozwiązanie ma ułatwić klientom życie. Jak zapewnia sieć, jest łatwe i szybkie w obsłudze. Ale czy na pewno? Zabawne nagranie z robotem próbującym włożyć kiełbaskę w bułkę opublikował na TikToku jeden z klientów. "Mam to teraz wziąć?" - zapytał zaskoczony.

Żabka Nano, jeden z najnowszych konceptów sieci Żabka, niedawno wzbogacił się o kolejne nowatorskie rozwiązanie – robota Robbie, który serwuje klientom hot-dogi. Pierwszy taki robot od niedawna funkcjonuje w Żabce Nano przy ul. Dobrej 54 w Warszawie. Zgodnie z założeniami, maszyna ma sama przygotować hot-doga w trzech prostych krokach. Najpierw przyjmuje zamówienie złożone na specjalnym ekranie, następnie zabiera się za przyrządzenie przekąski, a na koniec podaje ją klientowi. Prosto i szybko – dokładnie tak wygląda to na spocie promocyjnym sieci.

Rzeczywistość okazuje się jednak zupełnie inna. Przekonał się o tym jeden z użytkowników TikToka, który zamówił hot-doga, a otrzymał... samą kiełbaskę. Robot napotkał bowiem pewne problemy. Jakie? Zobaczcie na nagraniu:

Stanowisko sieci sklepów Żabka Polska

Otrzymaliśmy stanowisko od sieci sklepów Żabka Polska. Publikujemy je poniżej w całości.

"Robot Robbie, to niezwykle inteligentne urządzenie, choć raz na 1000 razy, podobnie jak człowiekowi, może zdarzyć mu się pomyłka w przygotowaniu hot-doga. Nie zmienia to jednak faktu, że urządzenie radzi sobie świetnie – zwłaszcza, że cały czas działa w fazie testów. Od początku swojej działalności Robbie przygotował dla klientów warszawskiej Żabki Nano tysiące hot-dogów.  

W Żabce testujemy wiele rozwiązań bazujących na zaawansowanych technologiach, a robot Robbie jest jednym z najbardziej nowatorskich. Cały czas wsłuchujemy się w sygnały naszych klientów, monitorujemy incydentalne pomyłki i usprawniamy procesy. Mamy radość z tego, że możemy robić to wspólnie z naszymi klientami.  

Klienta, który zgłosił nam potknięcie Robbiego zapraszamy na darmowego hot-doga… tym razem z bułką J ".

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE