Budowa pawilonu handlowo-usługowego w Dywitach. Otworzą tam Biedronkę [ZDJĘCIA]

2022-05-18 13:26

Przy ulicy Jeżynowej w Dywitach ruszyła budowa pawilonu handlowo-usługowego. Swoją siedzibę będzie tam miał pierwszy w Gminie Dywity sklep sieci Biedronka oraz dwa lokale usługowe. Na kiedy planowane jest zakończenie inwestycji? Szczegóły w artykule.

W Dywitach przy ulicy Jeżynowej powstaje pawilon handlowo-usługowy. Jak poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych Gmina Dywity, otwarty tam ma zostać sklep sieci Biedronka oraz dwa inne lokale usługowe. Informację o otwarciu sklepu Biedronka w Dywitach potwierdziło biuro prasowe sieci.

Budowa pawilonu handlowo-usługowego w Dywitach. Otworzą tam pierwszą w gminie Biedronkę

- Biedronka jako największa sieć handlowa w Polsce stale się rozwija, dynamicznie powiększając liczbę swoich placówek. Sieć Biedronka planuje otwarcie nowego sklepu w Dywitach, o szczegółach tej inwestycji będziemy informowali w późniejszym terminie - poinformowało.

Tempo prac na placu budowy jest bardzo duże, a z informacji zawartych na tablicy informacyjnej wynika, że zakończenie inwestycji jest planowane na listopad 2022 roku.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Policyjny pościg za Włochem na motorze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE