Braniewo. W gołębniku uprawiał marihuanę

2021-07-30 12:13

Za tę uprawę żadnej pochwały, ani nagrody nie będzie, wręcz przeciwnie. 42-latkowi z Braniewa grożą 3 lata odsiadki. Mężczyzna w gołębniku hodował marihuanę, a w mieszkaniu miał poporcjowany susz roślinny. Nielegalną uprawę ujawnili funkcjonariusze Straży Granicznej.

Tak pięknie wyrosły

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Braniewie w gołębniku należącym do 42-latka, znaleźli trzy krzaki marihuany, a w mieszkaniu cztery paczuszki, owinięte folią, z zawartością suszu roślinnego. Mężczyzna był wręcz zadowolony, że rośliny mu takie pięknie wyrosły.

Olsztyn. Rozbudowa linii tramwajowych i modernizacja HWS Urania

Wczoraj (29.07) funkcjonariusze przeszukali mieszkanie i przydomowy ogródek działkowy. Okazało się, że mieszkaniec Braniewa w gołębniku hoduje marihuanę, a w mieszkaniu miał 5, 48 grama środków odurzających - mówi Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik W-M Oddziału Straży Granicznej.

Braniewo. W gołębniku uprawiał marihuanę

Funkcjonariusze z PSG w Braniewie ustalili, że 42-latek nasiona kupił w Holandii i przywiózł je do domu. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania i uprawy marihuany, za co grozi do 3 lat więzienia.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE