Bożonarodzeniowa szopka w Dywitach gotowa! Zamieszkało w niej sześć owieczek [ZDJĘCIA]

2021-12-23 15:00

Przepiękna dywicka szopka bożonarodzeniowa już gotowa! Zamieszkało w niej sześć owieczek świętego Jakuba z gospodarstwa Brewilla w Bukwałdzie. Zwierzęta będzie można odwiedzić do 28 grudnia. Zobaczcie zdjęcia!

Od środy (23 grudnia) mieszkańcy Dywit mogą podziwiać oświetloną i przyozdobioną bożonarodzeniową szopkę. Stanęła na parkingu pod dywicką stodołą przy Urzędzie Gminy. W środku zamieszkało sześć przesympatycznych owieczek świętego Jakuba z gospodarstwa Brewilla w Bukwałdzie. Przywiózł je wspólnie z córką Emilią hodowca Piotr Brewka. Zwierzęta mają ściółkę ze słomy, siano do jedzenia i wodę do picia.

— Proszę, żeby raczej nie dokarmiać zwierząt — mówi Piotr Brewka. — Będę im przywoził pożywienie i uzupełniał wodę. Owce zostaną w szopce do 28 grudnia. Zapraszamy do rodzinnych odwiedzin szopki.

Muzyczne gwiazdy składają świąteczne życzenia czytelnikom ESKA.pl!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE