BMW pędziło 237 km/h drogą ekspresową S7. Mandat mógł zaboleć [WIDEO]

2022-05-20 14:45
BMW pędziło 237 km/h drogą ekspresową S7. Mandat może zaboleć [WIDEO]
Autor: KPP Iława BMW pędziło 237 km/h drogą ekspresową S7. Mandat może zaboleć

Policja zatrzymała kierowcę BMW, który pędził ostródzkim odcinkiem drogi ekspresowej S7 z prędkością 237 km/h. Za to wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych.

Nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków na polskich drogach. By zadbać o bezpieczeństwo, w minioną środę (18 maja) iławska policja we współpracy z policjantami z Ostródy patrolowała ostródzki odcinek drogi ekspresowej S7. Podczas jednego z pomiarów prędkości zauważyli BMW jadące z prędkością 237 km/h.

Funkcjonariusze wylegitymowali kierującego oraz skontrolowali jego stan trzeźwości. Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości ukarali mężczyznę mandatem w wysokości 2500 złotych.

BMW pędziło 237 km/h na ekspresówce. Mandat może zaboleć

Podczas akcji policja zarejestrowała łącznie 25 przekroczeń prędkości. W związku z powyższym funkcjonariusze wystawili mandaty na łączną kwotę 16000 złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE