Blogowe Morsy 2. Blogerzy z całej Polski będą wspólnie morsować na Mazurach [AUDIO]

2021-02-18 20:50 aka

Mazury to kierunek idealny nie tylko na wakacyjne podróże. Również zimą Kraina Tysiąca Jezior ma wiele do zaoferowania. Od stoków narciarskich, po jeziora właśnie. A, że zima jak marzenie, to i korzystać jest z czego. W sobotę przekonają się o tym autorzy podróżniczych blogów z całej Polski. Twórcy blisko 30 blogów spotkają się w Starych Jabłonkach, by tam wspólnie zażyć z zimowej kąpieli.

Zarobiły milion dolarów przed dwudziestką [Selena Gomez, Taylor Swift, Miley Cyrus] | ESKA XD - Hotplota #16

Blogowe Morsy - wydarzenie pod takim hasłem po raz pierwszy odbyło się rok temu w Olsztynie. W tym roku, mimo szalejącej pandemii, udało się zorganizować drugą edycję wydarzenia. Tym razem morsowe spotkanie blogerów odbędzie się w Starych Jabłonkach.

Blogowe Morsy 2 to jest wydarzenie, to jest spotkanie, blogerów podróżniczych z całej Polski i ludzi zajmujących się social mediami w obszarze podróżniczym, którzy przyjeżdżają do nas, na Mazury do Starych Jabłonek do Hotelu Anders, po to,żebyśmy wspólnie weszli do zimnej wody, by uprawiali kąpiele, a jednocześnie pokazywali piękno tej krainy – mówi Jarosław Kowalski, współautor bloga Szalone Walizki.

W najbliższą sobotę – 20 lutego, na plaży przy Hotelu Anders w Starych Jabłonkach blisko 30 blogerów spotka się w wodzie jeziora Szeląg Mały i z radością będzie przekazywać informacje o pięknie Warmii i Mazur w świat.

Blogowe Morsy możecie śledzić w social mediach gości wydarzenia:

Twój Plan w Podróży , Antek w Podróży , Bo chcieć to móc, Co tam w podróży , Ready for Boarding, Zbieraj się, Słowiańska Wędrowniczka, Złap Trop, Językowa Siłka, Życie w Podróży, Wszędobylscy, Cel w Podróży, Kaja Rhemus Vlog, Gadulec, Robimy Podróże, Ok Travelers , Pojechana, Hvala, Doris In Social Media, Gdzieś Ty Był, Martyna Chomacka MasterChef, Tysiąc Stron Świata, Podróż Odbyta, Kuba Gębura, Szalone Walizki , Łukasz Kędzierski, Voyagerka

Jak wygląda organizacja takiego wydarzenia w pandemii i czy blogerzy podróżniczy są dla siebie konkurencją  o tym i nie tlko w rozmowie z Jarosławem Kowalskim ( "Szalone Walizki") - posłuchaj koniecznie!

Posłuchaj: o Blogowych Morsach2 mówi gość Anity Zalewskiej - Jarosław Kowalski autor bloga "Szalone Walizki"

Organizatorem wydarzenia jest Warmińsko-Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna wraz z regionalnymi blogerami Szalonymi Walizkami. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pan Gustaw Marek Brzezin.

Wydarzenie polecamy!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE