Biskupiec. Warmiński Jarmark Świąteczny Cittaslow już w sobotę! Co w planie?

2021-12-15 15:23

W poszukiwaniu świątecznego klimatu zaglądamy do naszych sąsiadów. W sobotę 18. grudnia w Biskupcu odbędzie się XII Warmiński Jarmark Świąteczny Cittaslow . W planie wydarzenia jest mnóstwo atrakcji i mimo,że jest typowo zimowe wydarzenie, szykuje się bardzo gorący wieczór.

EskaROCK LIVE! - wywiad - Organek

XII Jarmark Świąteczny Cittaslow

Wyjątkowy jarmark odbędzie się w najbliższą sobotę w Biskupcu na Placu Wolności. Będzie to wydarzenie pełne smaków i aromatów, nie zabraknie też animacji i występów teatralnych dla dzieci oraz wizyty Mikołaja.

Już dziś serdecznie Was zapraszamy na tegoroczny Jarmark Świąteczny w naszym mieście! To już 12. edycja wydarzenia, które zdobyło Wasze uznanie i cieszy się tak ogromnym zaangażowaniem naszej lokalnej społeczności. Zapraszamy Was 18. grudnia na Plac Wolności, gdzie od godzinie 14:00 będziecie mogli zakupić pyszności, słodkości i inne cudne regionalne różności. Nie zabraknie oczywiście zabaw, animacji i występów teatralnych dla dzieci, a także wizyty Mikołaja. Zadbaliśmy o występy artystyczne i oprawę muzyczną - mówi Wojciech Hubacz, dyrektor Centrum Kultury,Turystyki i Sportu w Biskupcu.

Posłuchaj: o jarmarku mówi Wojciech Hubacz, dyrektor Centrum Kultury,Turystyki i Sportu w Biskupcu, rozmawia Anita Zalewska
Jarmark w Biskupcu

i

Autor: materiał organizatora XII Warmiński Jarmark Świąteczny Cittaslow w Biskupcu

W związku z organizowanym 18. grudnia XII Warmińskim Jarmarkiem Świątecznym Cittaslow ruch drogowy na Placu Wolności będzie zmieniony.

W czwartek (16 grudnia) od godz. 20 zostanie wygrodzona część parkingu przy sklepie „Cytrusek” (od strony pomnika).

W piątek (17 grudnia) od godz. 7 na wygrodzonych miejscach instalowane będą budki dla wystawców – szkół, sołectw itd. Od godz. 21 zablokowany będzie wjazd na Plac Wolności (od strony ronda i ul. 1 Maja).

W sobotę (18 grudnia) od godz. 7 na Placu Wolności będzie trwało instalowanie sceny, namiotów, dekoracji. W sobotę planowane są również iluminacje świetlne na budynkach w obrębie Placu Wolności. Normalny ruch będzie przywracany sukcesywnie po zakończeniu imprezy (ok. godz. 22).

Za wszelkie utrudnienia organizatorzy serdecznie przepraszają.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

<div class="fb-page" data-href="https://www.facebook.com/ESKA-Olsztyn-101919811953675" data-tabs="" data-width="" data-height="" data-small-header="false" data-adapt-container-width="true" data-hide-cover="false" data-show-facepile="true"><blockquote cite="https://www.facebook.com/ESKA-Olsztyn-101919811953675" class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/ESKA-Olsztyn-101919811953675">ESKA Olsztyn</a></blockquote></div>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE