Biedronka otwiera 11 nowych sklepów. Będą specjalne promocje! [LISTA MIAST]

2022-11-29 13:12
Biedronka
Autor: Biuro prasowe sieci Biedronka Biedronka

Biedronka otwiera aż 11 nowych sklepów w całej Polsce. Większość z nich zlokalizowana jest w małych miejscowościach. Otwarcia nowych oraz wyremontowanych sklepów zaplanowano na 30 listopada oraz 1 i 2 grudnia. Klienci będą mogli skorzystać ze specjalnych promocji.

Biedronka otwiera 11 nowych sklepów w całej Polsce

Przed świętami Bożego Narodzenia Biedronka otworzy kilkanaście nowych sklepów w całej Polsce. Niemal 8 000 m2 powierzchni sali sprzedaży, prawie 300 nowych pracowników i blisko 70 kas tradycyjnych oraz samoobsługowych – tak prezentuje się w skrócie bilans liczbowy placówek. Wszystkie z nich zaprojektowano w najnowszym formacie 3.0, zakładającym między innymi zastosowanie ekologicznych rozwiązań, takich jak oświetlenie LED czy urządzenia chłodnicze wykorzystujące gaz CO2.

Nowe placówki powstały w miejscowościach Tarnów, Tuchów (woj. małopolskie), Jednorożec (woj. mazowieckie), Ogrodniczki (woj. podlaskie), Bielawa (woj. dolnośląskie), Wrocław, Kowalów (woj. dolnośląskie), Myślenice (woj. małopolskie) i Parowa (woj. dolnośląskie) oraz w Krakowie i Katowicach. Po krótkim remoncie do dyspozycji klientów ponownie będą także zmodernizowane sklepy Biedronka w Brusach (woj. pomorskie), Międzyzdrojach i Lublinie.

Mając na uwadze potrzeby lokalnych mieszkańców, placówki w Jednorożcu, Ogrodniczkach, Kowalowie, Katowicach, Brusach i Parowej wyposażone zostały w ladę tradycyjną, oferującą bogatą ofertę mięs i serów na wagę, również tych pochodzących od lokalnych dostawców. Z kolei sklepy w Lublinie, Tarnowie i Tuchowie wyposażono w automatyczną krajalnicę do chleba.

Nowe sklepy sieci Biedronka. Gdzie i kiedy otwarcie?

 • Jednorożec k. Stegny, ul. Warszawska 12c – otwarcie 30.11
 • Ogrodniczki, ul. Białostocka 3 – otwarcie 30.11
 • Bielawa, ul. Wojska Polskiego 39 – otwarcie 30.11
 • Wrocław, ul. Micińskiego 11/26 – otwarcie 30.11
 • Kowalów, ul. Radowska 27 – otwarcie 30.11
 • Kraków, ul. Bunscha 19 – otwarcie 30.11
 • Katowice, ul. Adama Szebesty 2 – otwarcie 30.11
 • Tarnów, ul. Dąbrowskiego 10 – otwarcie 1.12
 • Tuchów, ul. Adama Mickiewicza 71 – otwarcie 1.12
 • Myślenice, ul. Juliusza Słowackiego 112c – otwarcie 1.12
 • Parowa, ul. Parowa 40 – otwarcie 1.12

Lista sklepów sieci Biedronka otwartych po modernizacji

 • Lublin, ul. Diamentowa 19 – otwarcie 1.12  
 • Brusy, ul. Wojska Polskiego 56 – otwarcie 1.12
 • Międzyzdroje, ul. Gryfa Pomorskiego 25 – otwarcie 2.12  

Promocje na otwarcie nowych sklepów sieci Biedronka

Otwarcia nowych sklepów związane są też z promocjami na różnego rodzaju produkty. W nowo otwartych sklepach będzie można kupić m.in. różne rodzaje cukru w cenie 3,99 zł (33% taniej, przy zakupie 5 opakowań) lub banany za 3,99 zł/kg. Klienci będą mogli skorzystać też z promocji na artykuły przemysłowe, tekstylia i zabawki idealne pod choinkę – nabywając 2 szt., otrzymają 30% zniżki na drugi produkt. Przy zakupach za min. 49 zł z kartą Moja Biedronka w dniach 30.11 – 3.12, za 1 grosz można odebrać też dowolną książkę kucharską z serii „Czas na...”. Promocje różnią się w zależności od placówki.

Otwarcie sklepu PRIMARK w Krakowie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE