Barczewo. W słoikach trzymał marihuanę i haszysz. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia

i

Autor: KMP Olsztyn Barczewo. W słoikach trzymał marihuanę i haszysz. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia

Barczewo. W słoikach trzymał marihuanę i haszysz. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia

2021-10-08 14:43

Kolejne partie narkotyków nie trafią na czarny rynek. Policjanci zabezpieczyli ponad 120 g marihuany i haszyszu na jednej z posesji w gminie Barczewo. Ich właściciel usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Więcej informacji w artykule.

W ubiegłą środę (6 października), podczas przeszukania posesji na terenie gminy Barczewo, w pomieszczeniu gospodarczym oraz w sypialni funkcjonariusze znaleźli słoiki z zawartością zielonego suszu roślinnego. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 120 gramów substancji zabronionych. 

— Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to marihuana i haszysz, które przekazano do dalszych badań laboratoryjnych — poinformował podkom. Rafał Prokopczyk, oficer prasowy KMP w Olsztynie.

37-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Królowie szos na skrzyżowaniu koło Tomaszkowa. Policja nagrała ich z drona
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE