Baranovski na Dniach Olsztyna 2023. Gdzie kupić bilet na koncert? Jaka cena?

i

Autor: Unsplash Baranovski na Dniach Olsztyna 2023. Gdzie kupić bilet na koncert? Jaka cena?

Koncerty

Baranovski na Dniach Olsztyna 2023. Gdzie kupić bilet na koncert? Jaka cena?

2023-06-05 14:35

Tegoroczne lato w Olsztynie zapowiada się rewelacyjnie! A wszystko za sprawą wielu ciekawych wydarzeń, które zaplanował Miejski Ośrodek Kultury. Jednym z ciekawszych są Roztańczone Dni Olsztyna, w ramach których koncert zagra m.in. Baranovski. Gdzie kupić bilet? Jaka jest cena? Szczegóły poniżej.

Baranovski na Dniach Olsztyna 2023

Dni Olsztyna 2023 odbędą się w terminie od 27 do 30 lipca (czwartek – niedziela) na Starym Mieście. Mieszkańców oraz turystów odwiedzających stolicę Warmii i Mazur czekają zatem aż cztery dni dobrej zabawy. Na scenie Amfiteatru im. Czesława Niemena zobaczymy m.in. Baranovskiego.

Pod pseudonimem BARANOVSKI kryje się wokalista, muzyk, kompozytor i producent Wojtek Baranowski. Artysta zadebiutował w 2018 roku, rok później miał już na swoim koncie cztery radiowe przeboje, nominację do Fryderyka w kategorii "fonograficzny debiut roku", a z koncertami zaliczył niemal wszystkie najważniejsze festiwalowe sceny w kraju. Pięć lat od debiutu Baranovski może pochwalić się Złotą i Platynową Płytą za oba dotychczas wydane albumy, Diamentowymi i Platynowymi Płytami za single, dwoma numerami jeden na oficjalnym Airplay Chart oraz opinią jednego z najciekawszych artystów na polskiej scenie muzyki pop.

Koncert Baranovskiego w Olsztynie. Gdzie kupić bilety? Jaka cena?

Koncert Baranovskiego w ramach Dni Olsztyna zaplanowano na 28 lipca o godzinie 20.00. Bilety kosztują 40 złotych. Można je kupić za pośrednictwem strony internetowej https://bilety.mok.olsztyn.pl/ lub stacjonarnie w Galerii Dobro (Stare Miasto 24/25), Muzeum Nowoczesności (Knosały 3b) oraz w Galerii wARTe Świeczki (Dąbrowszczaków 3).

W sprzedaży dostępny jest również karnet uprawniający do wejścia na koncert Baranovskiego oraz na koncert Sławka Uniatowskiego, Mileny Lange i Warsaw Impressione Orchestra "Przeboje Wielkiego Ekranu", który odbędzie się dzień później (29 lipca) o godz. 20.00 w olsztyńskim Amfitearze.

Marsz 4 czerwca w Warszawie. Gigantyczna manifestacja w stolicy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE