Banie Mazurskie. Pijany rowerzysta wracał zygzakiem do domu. "W kieszeniach wiózł jeszcze piwka i wódeczkę"

2021-09-16 14:22
Banie Mazurskie. Rowerzysta wracał zygzakiem do domu. W kieszeniach wiózł jeszcze piwka i wódeczkę
Autor: Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej Banie Mazurskie. Rowerzysta wracał zygzakiem do domu. "W kieszeniach wiózł jeszcze piwka i wódeczkę"

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Baniach Mazurskich zatrzymali pijanego rowerzystę. 69-letni mężczyzna wracał zygzakiem do domu. Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie miał blisko 1,8 promila alkoholu. - W kieszeniach wiózł jeszcze piwka i wódeczkę - informuje Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowa Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.

Zdarzenie miało miejsce w środę (15 września) w gminie Banie Mazurskie. Patrol straży granicznej zatrzymał do kontroli drogowej mieszkańca tej gminy. - Tor jazdy rowerzysty wskazywał, że może być on pijany. Mężczyzna od razu przyznał, że odrobinę wypił u kolegi, a teraz wraca do domu. W kieszeniach wiózł jeszcze dwa piwa i 0,5 litra wódki - informuje Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowa Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.

Badanie alkomatem wykazało, że 69-latek miał blisko 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Nietrzeźwego kierowcę jednośladu przejęli policjanci z Gołdapi i ukarali go 500 zł mandatem.

Olsztyn. Wypadek na ul. Leonharda. Potrącił pieszego na pasach

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE