Awantura w trzygwiazdkowym hotelu! Miało być luksusowo, a skończyło się w policyjnej celi

2021-02-22 10:16 agada
Awantura w trzygwiazdkowym hotelu! Miało być luksusowo, a skończyło się na policyjnej celi
Autor: pexels.com/ zdjęcie ilustracyjne Awantura w trzygwiazdkowym hotelu! Miało być luksusowo, a skończyło się na policyjnej celi

Hotele i miejsca noclegowe przez długi czas były niedostępne, więc gdy teraz znów czekają na gości, wiele osób z tego korzysta. Tak jak pewna 26-latka, która zameldowała się w jednym z hotelów w powiecie węgorzewskim i postanowiła popływać w basenie. Nie byłoby nic w tym złego, gdyby nie wypity przez nią wcześniej alkohol. Nie rozumiała, dlaczego z tego powodu obsługa uniemożliwia jej skorzystanie z hotelowych atrakcji i wszczęła awanturę. Na miejscu musiała interweniować policja.

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce w minioną sobotę (20 lutego). Węgorzewscy policjanci interweniowali w jednym z hoteli na terenie gminy Pozezdrze. Pracownica recepcji zadzwoniła, ponieważ gość hotelowy wszczął awanturę.

- Na miejscu funkcjonariusze ustali, że pewna 26-latka przyjechała do hotelu, zameldowała się, a następnie postanowiła skorzystać z hotelowych atrakcji, m.in. znajdującego się tam basenu. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że wcześniej kobieta wypiła alkohol. Kiedy obsługa hotelu zauważyła, że kobieta jest pijana, to w trosce o jej bezpieczeństwo, zdrowie i życie nie pozwoliła wejść do strefy wodnej. Takie zachowanie nie spodobało się miłośniczce pływania. Zdenerwowana kobieta biegała po korytarzu hotelowym i nie zamierzała wrócić do swojego pokoju - relacjonuje asp. Agnieszka Filipska, oficer prasowy KPP w Węgorzewie.

Obsługa hotelowa postanowiła wezwać na pomoc policję. Funkcjonariusze chcieli wytłumaczyć kobiecie, że sama sobie stwarza zagrożenie takim zachowaniem, jednak ta była coraz bardziej zdenerwowana. Aby nie doszło do tragedii, policjanci podjęli decyzje, że 26-latka zamiast w hotelowym łóżku noc spędzi w policyjnej celi.  

Raport z anteny 19.02, godz.10