Atak zimy w warmińsko-mazurskim 30.01.2023. Wypadek goni wypadek [ZDJĘCIA]

2023-01-30 12:31

Zima ponownie zaatakowała w województwie warmińsko-mazurskim. Intensywne opady śniegu od poniedziałkowego poranka (30 stycznia) dają się we znaki kierowcom. Doszło już do kilku wypadków oraz kolizji. Jeden niestety był śmiertelny. Szczegóły w artykule.

W poniedziałek (30 stycznia) na drogach województwa warmińsko-mazurskiego panują trudne warunki. — Obserwowane opady śniegu i śniegu z deszczem lokalnie przechodzą w opady deszczu marznącego powodującego gołoledź. Na drogach i chodnikach miejscami bardzo ślisko — informował rano Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. 

Trudne warunki na drogach Warmii i Mazur. Wypadek goni wypadek

Doszło już do kilku wypadów oraz kolizji. Niestety jeden z nich był śmiertelny. Tragiczne zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej 58 w miejscowości Czarny Piec. Według wstępnych ustaleń policji, na zakręcie samochód osobowy wpadł w poślizg i uderzył w prawidłowo jadącą z naprzeciwka ciężarówkę. Zginęły dwie osoby.

Na DK 58 doszło także do innego wypadku. W miejscowości Snopki na trasie Ruciane Nida - Pisz zderzył się samochód osobowy z ciężarowym. Ranna została jedna osoba.

Na odcinku Szestno - Mrągowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby zabrano do szpitala. Na DK 63 w powiecie węgorzewskim dachował samochód osobowy. Również dwie osoby trafiły do szpitala. Z kolei na drodze krajowej nr 51 Dobre Miasto - Lidzbark Warmiński w miejscowości Nowosady TIR wjechał do rowu.

Ciechanów. 26-latek huknął w rowerzystkę i przewiózł ją na masce kilka metrów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE