Anastazja z Olsztyna w finale The Voice Kids! Zaśpiewała w studiu Eski [ZDJĘCIA, WIDEO]

2020-02-14 15:40
Anastazja Maciag - finalistka programu The Voice Kids.
Autor: Patryk Grzybicki 15 letnia mieszkanka Olsztyna, finalistka programu The Voice Kids.

15-letnia Anastazja Maciąg z Olsztyna 22 lutego zawalczy w finale 3. edycji muzycznego programu The Voice Kids. Prowadzona przez Dawida Kwiatkowskiego, miała również okazję zagrać support przed jego koncertem. A u nas w studiu również mini koncert Anastazji. Obejrzyj nagranie na ESKA.PL Olsztyn!

ANASTAZJA MACIĄG ZAŚPIEWAŁA W STUDIU ESKI. ZOBACZ:

Anastazja Maciąg swoją przygodę z programem The Voice Kids zaczęła już w pierwszej edycji. Niestety nie udało się przejść dalej, tak samo i w drugiej. Jak sama mówi "do trzech razy sztuka", więc postanowiła wziąć udział również w trzeciej edycji. Po ciężkich przygotowaniach, nieustannej, ciężkiej pracy i szlifowaniu swojego talentu wystąpiła w przesłuchaniach w ciemno z piosenką Beyonce - " I Was Here". Anastazja już pod koniec pierwszej zwrotki zobaczyła dwa odwrócone fotele - Cleo i Dawida Kwiatkowskiego, co oznaczało, że zostaje w programie. Ostatecznie zdecydowała się trenować pod okiem, a raczej słuchem Dawida Kwiatkowskiego. Jak wyglądała jej przygoda w programie i dlaczego wybrała akurat tego trenera?

Dawida wybrałam dlatego, że powiedział mi bardzo dużo wzruszających słów na scenie i jakoś to co mi powiedział i to co we mnie zauważył zadecydowało, że idę do niego. Choć przez chwilę miałam w sobie wewnętrzną walkę kogo wybrać. Super się nie u niego pracuje i w jego drużynie się jest nie bywa. Daje nam bardzo dużo możliwości rozwoju, ostatnio zaprosił mnie do zagrania supportu przed jego koncertem. W ostatnią sobotę mogliście oglądać bitwy i sing offy, z których przeszłam do finałowej trójki z drużyny Dawida. Teraz trzeba oczekiwać na finał, który będziecie mogli oglądać 22 lutego. To jest trochę inny etap, w którym możemy się trochę bardziej pokazać w tym w czym się najlepiej czujemy, mamy większy wpływ na to jak chcemy żeby to wszystko wyglądało, co chcemy przekazać. Uważam, że jest to etap najciekawszy wokalnie. - mówi Anastazja Maciąg.

Program pozwala rozwijać się wokalnie młodym osobom i pozwala spełnić marzenia. Anastazja swoim niezwykle dojrzałym głosem zachwyciła nie tylko jurorów, ale także publiczność i internautów. Młoda mieszkanka Olsztyna, ma wielkie szanse na to, by wygrać program. Oprócz tego, aktualnie trwa głosowanie w plebiscycie na ulubieńca programu. Zwycięzca głosowania będzie miał szansę, na nagranie profesjonalnego utworu oraz teledysku, na czym bardzo zależy Anastazji.

Wszyscy teraz bardzo przeżywają, kibicują, oglądają i głosują, bo teraz jest plebiscyt na ulubionego uczestnika programu, więc bardzo zachęcam do głosowania. Wszyscy bardzo mnie wspierają i cieszą się, ponieważ po zawszę po odcinkach dostaję milion wiadomości, jakichś oznaczeń, że oglądają, często z całymi rodzinami. Jest to dla mnie bardzo miłe i bardzo się cieszę, że jest to bardzo pozytywny odbiór.

Moim takim dużym marzeniem na obecną chwilę jest to, żeby muzyka stała się moim sposobem na życie. Bardzo się cieszę, że mam szanse zacząć już w tak młodym wieku. Piszę swoje kawałki, póki co jest to takie pisanie do szuflady, ale chciałabym coś z tym zrobić dalej. Właśnie teraz trwa plebiscyt, w którym mam szanse wygrać teledysk i singiel, co jest dla mnie ogromna szansą. Bardzo zależy mi na waszych głosach, bo jest to dla mnie bardzo ważne. Bardzo bym chciała robić coś swojego, to jest ogromne marzenie i naprawdę gdyby to się udało, to na mojej liście marzeń byłoby odhaczone prawie wszystko. - dodaje Anastazja.

Przypominamy, że młoda wokalistka będzie walczyć w finale The Voice Kids 22 lutego. Jak sama mówi, warto wybrać się do takiego programu, bo jest to ogromne doświadczenie i można spełnić swoje marzenia, ale przede wszystkim wiele się nauczyć.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE