Alarm bombowy w Olsztynie. Dworzec Główny ewakuowany! [ZDJĘCIA]

2020-12-21 9:31

Alarm bombowy w Olsztynie. Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji otrzymał informację o znalezieniu walizki na terenie dworca głównego. Z budynku ewakuowano 20 osób. Na miejscu pojawili się strażacy i policyjni pirotechnicy.

Alarm bombowy na dworcu głównym w Olsztynie

W poniedziałek (21 grudnia) około godziny 7.00 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał informację, z której wynikało, że na terenie Dworca Głównego w Olsztynie znajduje się walizka z niebezpieczną zawartością.

Osoby przebywające w budynku dworca (pracownicy PKP, pracownicy sklepów oraz podróżni) zostały natychmiast ewakuowane. Obecnie trwają czynności z zakresu rozpoznania minersko-pirotechnicznego. Ruch pociągów odbywa się bez utrudnień.

AKTUALIZACJA - godz. 10.20

Działania na Dworcu Głównym w Olsztynie zostały już zakończone. Jak poinformowała policja, okazało się, że w podejrzanej walizce znajdowały się ubrania. Ruch na terenie dworca został przywrócony.

Gnał ferrari 220 km/h, choć nie miał prawa jazdy

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 17
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE