18-latek w audi gwałtownie wyjechał z zatoczki. Prawo jazdy posiadał od dwóch miesięcy [NAGRANIE]

i

Autor: KPP Pisz

Wydarzenia

18-latek w audi gwałtownie wyjechał z zatoczki. Prawo jazdy posiadał od dwóch miesięcy [NAGRANIE]

2023-06-05 15:12

W piątek (2 czerwca) w Piszu doszło do niebezpiecznej kolizji. 18-letni kierowca audi najpierw wjechał w zatoczkę autobusową, a później gwałtownie z niej wyjechał. Okazało się, że młody mężczyzna posiadał prawo jazdy od dwóch miesięcy. Do sieci trafiło nagranie.

Do zdarzenia doszło po godz. 18. Kierujący audi najpierw zjechał na zatoczkę autobusową znajdującą się przy szkole, po czym gwałtownie z niej wyjechał, nie ustępując pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej toyocie. Doszło do zderzenia aut, ale nikt nie odniósł obrażeń.

Okazało się, że za kierownicą audi siedział 18-letni kierowca z powiatu kolneńskiego. Prawo jazdy posiadał od dwóch miesięcy.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym 18-latek został ukarany mandatem w wysokości 3000 zł, a na jego konto wpłynęło 10 punktów karnych.

Rozbili gang narkotykowy powiązany z pseudokibicami śląskiego klubu sportowego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE