Znani aktorzy w Nowym Sączu. Na ulicach możemy spotkać prawdziwe gwiazdy

2021-09-16 8:50
Aktorzy
Autor: Maciej Mazur, Żródło: www.facebook.com/Sądecka-Jesień-Kulturalna

W Nowym Sączu trwa Sądecka Jesień Kulturalna. To wielki muzyczno – teatralny festiwal, w ramach którego mieszkańcy miasta i okolicy mogą zobaczyć spektakle najlepszych polskich teatrów. Na scenie MOK-u do tej pory wystąpiła Daria Widawska, Hanna Śleszyńska, ale tez Michał Piela, czy Cezary Żak.

Atmosfera na tym festiwalu jest niesamowita. Tak krótko mówią aktorzy o Sądeckiej Jesieni Kulturalnej. Widzowie z Nowego Sącza i okolicy do obejrzenia mają kilkanaście spektakli teatralnych. Aktorom najbardziej podoba się sądecka publiczność, która, bardzo żywo reaguje na spektakle.

Plaża w Szczecinie Dąbiu otwarta po długim remoncie

Na naszym spektaklu ludzie się bawili, śmiali, bardzo żywo reagowali i to nam się bardzo podoba, bo o to chodzi w tym, żeby się zrelaksować i wyluzować - mówił po jednym ze spektakli Paweł Koślik z teatru Capitol w Warszawie.

Wszystkie spektakle odbywają się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury. Sporym wyzwaniem dla aktorów jest jednak gra na dużo mniejszej scenie niż te, do których są przyzwyczajeni w swoich teatrach.c

Ja bardzo lubię takie kameralne spotkania i bardzo ucieszyłam się, że widownia będzie tak blisko sceny. Wtedy zawsze ten kontakt jest lepszy. Widownia fajnie reagowała i to nie był tylko śmiech. Czasem to były westchnienia – dodaje Olga Nowicka.

Sonda
Czy wpuszczenie rowerzystów na buspasy to dobry pomysł?

Sądecka Jesień Kulturalna potrwa do 3 października. Spektakle można obejrzeć w Miejskim Ośrodku Kultury. W tym roku w ramach wydarzenia organizowane są także koncerty. Odbywają się one w Amfiteatrze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE