Bóle głowy i bezsenność. To czeka nas już w TEN WEEKEND. Powód jest zaskakujący!

2021-10-28 8:07
ból głowy
Autor: pexels

W najbliższy weekend możemy spodziewać się sporych dolegliwości zdrowotnych. Bóle głowy, bezsenność, a nawet problemy z żołądkiem. A to jeszcze nie wszystko! Co będzie powodem takiego samopoczucia? Sprawdźcie w naszym materiale!

Bóle głowy i bezsenność. To czeka nas już w TEN WEEKEND

Jeśli w weekend poczujecie się źle, to może to nie być tylko kwestia hucznego świętowania Halloween. Powód może być też inny. W weekend obowiązkowo przestawimy zegarki, co jest związane ze zmianą czasu. I to właśnie ona może spowodować u nas złe samopoczucie. Jakie objawy zauważymy?

Przerażeni rodzice trzymali 3-latkę na rękach. Była nieprzytomna i traciła oddech

Zmiana czasu 2021. Jak wpływa na nasze zdrowie?

Jak zmiana czasu wpływa na nasze zdrowie? Oprócz wspomnianych bólów głowy czy żołądka możemy mieć też problemy z zaśnięciem lub nasz sen będzie niespokojny. Do tego dochodzi rozdrażnienie, pogorszenie koncentracji, spadek aktywności fizycznej oraz chęci do działania.

Jak pomóc sobie w tym okresie? Jeśli chodzi o sen, to nasz organizm do tygodnia powinien przyzwyczaić się do zmiany czasu. Pamiętajmy o ruchu, długi spacer powinien złagodzić dolegliwości. Ważne jest też odżywianie - lekkie potrawy, dużo warzyw, chudego mięsa i ryb.

Zmiana czasu 2021. Kiedy przestawiamy zegarki?

Kiedy zmiana czasu 2021? Kiedy przestawiamy zegarki z czasu letniego na zimowy? W tym roku wypada ona w ostatni weekend października. Zmiana czasu 2021 z letniego na zimowy wypada w nocy z 30 na 31 października. Zegarki przestawiamy z godziny 3.00 na godzinę 2.00.

Czytaj także: W weekend pociągi będą stały przez godzinę! Sprawdź rozkład

Te znaki zodiaku mają największe szanse na zostanie MILIONERAMI!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE