Zaproś Katarzynę Bondę do domu. Spotkanie zorganizuje Sądecka Biblioteka Publiczna

2020-10-15 10:25 MR
katarzyna bonda
Autor: www.katarzynabonda.pl, (fot. lawreszuk.eu)

Każdy z nas będzie mógł zaprosić do domu Katarzynę Bondę, autorkę polskich kryminałów. Będzie to możliwe dzięki wykorzystaniu nowych technologii, internetu i spotkania jakie organizuje Sądecka Biblioteka Publiczna. To zaplanowano 15 października o godzinie 18. W internecie.

Nazywana przez niektórych „królową polskich kryminałów”, Katarzyna Bonda będzie gościem kolejnego spotkania online, które organizuje Sądecka Biblioteka Publiczna. Przez sytuacje związaną z epidemią biblioteka nie ma możliwości zorganizowania spotkania stacjonarnego. Dlatego tego typu działalność przeniosła do sieci. Już dziś o godzinie 18 będzie można nieco bliżej poznać pisarkę. Wystarczy internet, komputer, albo smartfon.

Nowe zasady oddawania i wypożyczania książek w bibliotece

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dzięki temu, że będzie to spotkanie w sieci, będziemy mogli gościć Katarzynę Bondę w naszych domach – zapowiada Dorota Wcześny z Sądeckiej Biblioteki Publicznej. - Będzie okazja do zadania pytań, krótkiej rozmowy. Autorka na pewno opowie o swoich książkach, bohaterach literackich, ale też o swojej pracy, tym w jaki sposób zdobywa wiedzę do swoich książek.

Spotkanie online z Katarzyną Bondą odbędzie się na platformie ZOOM. Zaplanowano je na godzinę 18. Link do spotkania znajdziecie TUTAJ.

Spotkanie odbywa się w ramach zadania „Sądeckie Dni Literatury". Dofinansowane zostało ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.