Gra karciana

i

Autor: www.pixabay.com

Festiwal gier w Nowym Sączu

Zagramy na Pegasusie. Będą też planszówki i gry karciane

2023-03-24 10:00

Nie zabraknie różnych gier planszowych, ale też będzie okazja do wypróbowania nowinek technologicznych. Przed nami Game Challenge, czyli festiwal gier, który odbędzie się na kampusie Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu, już w sobotę, 25 marca.

Nowy Sącz. Festiwal gier na kampusie WSB

Będą gry planszowe, bitewne i fabularne, a także znajdzie się coś dla tych, których kręcą komputery. Już w sobotę, 25 marca na kampusie Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu przy ul. Zielonej czeka nas niezwykły festiwal. Będzie można tu pograć w różne gry, zarówno planszowe, a także spróbować swoich sił w grach z wirtualną rzeczywistością, czy przypomnieć sobie stare dobre czasy, jak i zagrać w bardzo stare gry.

Piknik naukowy w Nowym Sączu

Będą retro gry. Będzie można zagrać na pierwszej konsoli Pegasusa, czy w ogóle takie stare gry, które mają po trzydzieści, czterdzieści lat. To myślę, że dla wielu młodych ludzi będzie ciekawe doświadczenie. Będzie na pewno możliwość porozmawiania ze sztuczną inteligencją, czy nawet zagrania z nią w grę, którą przygotuje, albo w kółko i krzyżyk – wyjaśnia jeden z organizatorów Marek Witkowski.

Sonda
Lubisz grać w gry planszowe?

Game Challenge w Nowym Sączu. Kiedy odbędzie się festiwal?

Festiwal Gier Game Challenge już 25 marca na kampusie WSB przy ul. Zielonej. Impreza wystartuje o godzinie 10 i potrwa do wieczora. Wstęp jest darmowy, nie trzeba się nigdzie zapisywać, wystarczy przyjść i spróbować swoich sił. Przy każdym stanowisku z grami będą czekać instruktorzy, którzy wyjaśnią zasady gry i podpowiedzą jak grać.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE