Wyremontowana czytelnia dla dzieci w Sądeckiej Bibliotece Publicznej. Zobacz film i zdjęcia

2020-10-30 7:58

Najmłodsi fani książek z Nowego Sącza dostali nową czytelnię. Sądecka Biblioteka Publiczna wyremontowała pomieszczenie w oddziale dla dzieci. W czytelni znalazły się miejsca, gdzie można skorzystać z komputera, ale tez mnóstwo regałów z książkami i wygodne fotele na których można poczytać

Kolorowa, przytulna i po brzegi wypełniona fajnymi książkami. Tak po remoncie wygląda czytelnia w oddziale dla dzieci Sadeckiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Lwowskiej. Teraz to miejsce jeszcze bardziej zachęca i przyciąga młodych czytelników.

Wyremontowana czytelnia dla dzieci w Sądeckiej Bibliotece

Przede wszystkim otworzyliśmy przestrzeń dla młodych czytelników – wyjaśnia Marek Rylewicz, dyrektor Sądeckiej Biblioteki Publicznej. - Czytelnia została odświeżona, zmieniliśmy całą dekorację. Pojawiły się dwa stanowiska komputerowe, dwa stanowiska do nauki, są też miejsca do rekreacji. Niebawem pojawią się stanowiska przy których czytelnik będzie mógł podłączyć laptopa czy tablet. Nowa czytelnia to także strefa relaksu, można w niej skorzystać z PlayStation.

Mimo pandemii koronawirusa oddział dla dzieci przy ulicy Lwowskiej w Nowym Sączu cały czas jest otwarty i zachęca do wypożyczania książek.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE