Wyjątkowy przystanek w Nowym Sączu. Czekając na autobus poczujesz się jak na meczu [FILM, ZDJĘCIA]

2022-10-11 12:17

Nietypowa wiata przystankowa stanęła w Nowym Sączu. Przypomina ona trybunę piłkarską z rozkładanymi krzesłami w barwach Sandecji. Taki przystanek stanął przy nowo budowanym stadionie sportowym przy ulicy Kilińskiego.

Nietypowy przystanek przy stadionie w Nowym Sączu

Drugiego takiego przystanku w mieście nie ma. Przy ulicy Kilińskiego stanęła wiata, która wygląda jak trybuna dla kibiców. Ma ona dwa rzędy rozkładanych krzeseł, na których można wygodnie usiąść i czekać na autobus. Na wiacie przystankowej znalazł się napis „Stadion” oraz adres – ul. Kilińskiego 47, a także logo Sandecji Nowy Sącz.

Przystanek - trybuna sportowa w Nowym Sączu
POSŁUCHAJ: mieszkańcy Nowego Sącza o nietypowym przystanku

Przystanek - trybuna dla kibiców w Nowym Sączu

Budowa stadionu idzie zgodnie z planem. Prace mają się zakończyć w przyszłym roku w czerwcu. Stadion ma mieć 8 tysięcy miejsc. W jego okolicy już pojawiły się nowe parkingi, a w pobliżu przystanku – trybuny dla kibiców miejsca na krzewy i rośliny. Tu warto dodać, że przed remontem stadionu przystanek przy ulicy Kilińskiego również nawiązywał do klubu sportowego Sandecja Nowy Sącz. Wiata była w barwach klubu, a zamiast ławki były krzesełka, takie jak na stadionie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE