WOŚP w Nowym Sączu. Można posłuchać koncertów i zabrać bezdomnego psa na spacer [ZDJĘCIA]

2023-01-29 13:25

W Nowym Sączu trwa 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. O godzinie 11 na Rynku rozpoczął się koncert, a na scenie występują zespoły muzyczne i trwają licytacje. Na ulicach kwestuje ponad 120 wolontariuszy. Do akcji włączyło się również schronisko dla bezdomnych zwierząt przy ul. Tłoki, gdzie także nie zabrakło wolontariuszy WOŚP.

Wolontariusze WOŚP Nowy Sącz w schronisku dla zwierząt

Jak co roku Nowy Sącz przyłącza się do orkiestrowego grania. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się akcja, którą zorganizowało schronisko dla bezdomnych zwierząt znajdujące się przy ul. Tłoki. Chodzi o wyprowadzanie na spacer schroniskowych psów. Każdy chętny, kto w niedziele 29 stycznia weźmie azylowego psa na spacer, może również wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wrzucając datek do puszki. Chętnych do pomagania i wyprowadzania psów nie brakuje od samego rana.

POSŁUCHAJ: Uczestnicy akcji wyprowadzania psów ze schroniska na spacer

Koncert WOŚP na Rynku w Nowym Sączu

Na nowosądeckim Rynku poza koncertami zespołów można zobaczyć pokazy ratowników medycznych i strażaków albo odwiedzić food trucki. Zabawa potrwa to do wieczora. O godzinie 20 odbędzie się tradycyjne światełko do nieba.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE