Wielki bal dla małych gości z Majką Jeżowską

2020-02-06 13:06
bal karnawałowy z Majką Jeżowską
Autor: Michał Rejduch Majka Jeżowska gwiazdą integracyjnego balu karnawałowego w Nowym Sączu

Blisko tysiąc małych sądeczan bawiło się na XX Integracyjnym Balu Karnawałowym, który zorganizowało stowarzyszenie Beskidzkie Więzi z Nowego Sącza. Uczestnicy byli przebrani za postaci z bajek oraz filmów. Gwiazdą była Majka Jeżowska, która dała koncert w trakcie imprezy.

Bal organizowany jest od dwudziestu lat i co roku przyciąga tłumy małych sądeczan razem z rodzicami. Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i teraz odbył się wybór króla i królowej balu oraz wiele konkursów, w których do wygrania były atrakcyjne nagrody.

- Największą atrakcja dla dzieci i ich rodziców jest występ Majki Jeżowskiej, która na nasze zaproszenie przyjechała do swojego rodzinnego Nowego Sącza i da koncert w trakcie balu – mówiła Barbara Jurowicz ze Stowarzyszenia Beskidzkie Więzi.

Impreza wpisała się w kulturalny kalendarz Nowego Sącza. Organizatorzy wspominając pierwszy bal zorganizowany 20 lat temu zaznaczyli, że to właśnie w tym roku osoby, które brały w nim wtedy udział, dziś pojawiły się ze swoimi dziećmi.

- Bardzo nas to cieszy – dodaje Barbara Jurowicz.

W tym roku po raz kolejny w organizacji balu pomogli studenci kierunków pedagogicznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu.

Punktualnie o godzinie 12 na scenie pojawiła się Majka Jeżowska.

- Bardzo się cieszę, że zaprosiliście mnie na swój bal i obiecuje, że będziemy się  dobrze bawić – mówiła artystka, która swój koncert zaczęła od piosenki „Na raz, na dwa”.


W balu co roku biorą udział dzieci z Nowego Sącza i Powiatu Nowosądeckiego, integrując się przy muzyce i wspólnej zabawie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE