Trwa weekend z food truckami w Nowym Sączu. Jakich dań można spróbować?

2021-10-16 14:33
W Nowym Sączu trwa zlot  food trucków
Autor: Michał Rejduch W Nowym Sączu trwa zlot food trucków

Bary na kółkach przyjechały do Nowego Sącza. Do niedzieli na miejskim Rynku potrwa zlot food trucków. Imprezie towarzyszą różne wydarzenia. Sprawdź jakie!

Ruszył kolejny już zlot food trucków w Nowym Sączu. Na płycie miejskiego rynku zaparkowało  kilkanaście barów na kółkach. Można tam spróbować dań różnych kuchni świata. To jednak nie wszystko, bo nie brakuje też innych atrakcji. 

Happening z okazji 130-lecia Sądeckiej Biblioteki Publicznej

Mamy mnóstwo atrakcji towarzyszących zlotowi. To między innymi występy artystyczne nauczycieli muzyki z Pałacu Młodzieży, Występ Tomasza Wolaka, pokaz ratownictwa medycznego czy prezencje wozu strażackiego OSP z Nowego Sącza.  Jest także strefa dla dzieci i konkursy z nagrodami.

Sonda
Czy zdarza Ci się wyrzucać jedzenie?

Na rynku zaparkowało 12 food trucków, w których można spróbować burgerów, frytek belgijskich, czy dań kuchni orientalnej. Zlot zakończy się w niedzielę o 20:00. 

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE