Uczestnicy biegu Run 4 a smile w 2022 roku

i

Autor: www.facebook.com/run4asmile Uczestnicy biegu "Run 4 a smile" w 2022 roku

Sport

W sobotę w Nowym Sączu bieg "Run 4 a smile". Zapisz się już dziś!

2023-05-29 13:59

Po raz dziesiąty pobiegną, żeby pomóc potrzebującym. Wyższa Szkoła Biznesu w Nowym Sączu przygotowuje się do biegu „Run 4 a smile”, który odbędzie się na początku czerwca. Można pobiec w Nowym Sączu, a także w każdym miejscu na ziemi.

Nowy Sącz. Bieg "Run 4 a smile" po raz dziesiąty

Już można się zapisywać do dziesiątej już edycja biegu „Run 4 a Smile”, który organizuje Wyższa Szkoła Biznesu z Nowego Sącza. Impreza odbędzie się 3 czerwca w Miasteczku Galicyjskim. Najdłuższa trasa ma cztery kilometry, a najkrótsza sto metrów. W zawodach mogą wystartować wszyscy chętni, którzy lubią sport. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Organizatorzy przygotowali kilka kategorii wiekowych. Podobnie jak w poprzednich edycjach w trakcie biegu będą zbierane pieniądze na pomoc dla potrzebujących.

Festiwal Roślin w Nowym Sączu

W tym roku pomagamy trzem osobom. Po raz drugi będziemy zbierać pieniądze na leczenie Piotrka Bajdela, dla którego zbieraliśmy podczas pierwszej edycji. Chłopiec zmaga się z przepukliną oponowo- rdzeniową. W tym roku będziemy pomagać także Blance Dadaś, która dotknięta jest głuchotą obustronną i Oliwce Gajdzie cierpiącej na rzadką chorobę neuronalną – wyjaśnia Justyna Sokołowska – Woźniak z WSB-NLU, która koordynuje zawody.

Run 4 a smile. Bieg online

Na uczestników biegu w trakcie imprezy czeka wielki rodzinny piknik w Miasteczku Galicyjskim. Tu warto dodać, że od kilku lat bieg organizowany jest także w formie online. Biorą w nim uczestnicy z całego świata. Można rywalizować w dowolnym miejscu, a do biegu przystąpić w formie e-rywalizacji. Uczestnicy pokonują dystans, jaki wcześniej założyli, a wynik potwierdzają dowolną aplikacją biegową i przesyłają do organizatorów. Zapisy cały czas trwają. Można to zrobić TUTAJ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE