konopie w doniczce

i

Autor: KMP Nowy Sącz

W słoiku na przetwory trzymała marihuanę, a na parapecie hodowała konopie indyjskie.

2021-05-31 12:00

Policja z Nowego Sącza zatrzymała 38-letnią mieszkankę miasta, która w domu uprawiała konopie. Rośliny trzymała w doniczce. Policjanci podczas interwencji znaleźli też inne narkotyki. Kobieta miała je schowane w słoiku na przetwory.

Mundurowi patrolujący dzielnice Helena w Nowym Sączu zauważyli kobietę, która według posiadanych przez nich informacji, mogła mieć przy sobie narkotyki. Postanowili to sprawdzić. W trakcie legitymowania kobieta była bardzo zdenerwowana i od razu przyznała, że ma przy sobie marihuanę oraz kryształki mefedronu. Zachowanie kobiety wzbudziło podejrzenie policjantów, dlatego postanowili sprawdzić dodatkowo jej mieszkanie.

Festiwal kwiatów i roślin

W trakcie przeszukania funkcjonariusze ujawnili więcej środków odurzających – w szklanym słoiku znajdowała się marihuana, w zawiniątkach z folii aluminiowej były kryształki mefedronu, a w doniczkach rosły cztery sadzonki konopi indyjskich. 38-letnia sądeczanka została zatrzymana i przewieziona do sądeckiej komendy – mówi Justyna Basiaga, z biura prasowego nowosądeckiej Policji.

QUIZ. Geograficzne rekordy świata. Nawet szkolna "szóstka" nie gwarantuje maksa

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się najwyższy wodospad na świecie?

Na komendzie po zważeniu zabezpieczonych narkotyków okazało się, że kobieta posiadała ponad 42 gramy marihuany, ponad 10 gramów kryształków mefedronu, a także sadzonki konopi. 38-latka usłyszała zarzuty posiadania narkotyków oraz nielegalnej uprawy konopi. Za te czyny grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE