W piątek gra terenowa po Nowym Sączu. Sprawdź, jak się do niej zgłosić!

2021-10-20 7:39
Ratusz
Autor: Michał Rejduch

Przyda się wiedza o Bolesławie Barbackim, ale też dobra znajomość samego Nowego Sącza. Można się już zgłaszać do gry terenowej, której głównym bohaterem będzie właśnie sądecki artysta.

Śladami malarza Bolesława Barbackiego będzie można wybrać się w Nowym Sączu. Taką właśnie grę terenową organizuje Sądecka Biblioteka Publiczna. Na pewno przyda się wiedza o Barbackim, ale też dobra znajomość samego Nowego Sącza.

Happening z okazji 130-lecia Sądeckiej Biblioteki Publicznej

Temat jest ciekawy, bo w Nowym Sączu mamy właśnie Rok Bolesława Barbackiego. Gra jest podobna do podchodów. Uczestnicy, którzy wezmą w niej udział do wykonania będą mieć różne zadania i łamigłówki w różnych częściach miasta. Wygra ta drużyna, która rozwiąże te zadania w jak najszybszym czasie – wyjaśnia Artur Franczak z Sądeckiej Biblioteki Publicznej.

Sonda
Czy lubisz oglądać telewizyjne wpadki?

Do gry mogą się zgłaszać trzyosobowe zespoły uczniów siódmych i ósmych klas szkół podstawowych oraz wszystkich klas szkół średnich. Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 21 października, a samą grę zaplanowano dzień później. Szczegóły są TUTAJ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE