Ruszyło sztuczne lodowisko na Starej Sandecji w Nowym Sączu

i

Autor: Darek Ryś Ruszyło sztuczne lodowisko na Starej Sandecji w Nowym Sączu

W Nowym Sączu ruszyło sztuczne lodowisko. Chętnych do zabawy na lodzie nie brakuje!

2021-12-06 17:10

W Nowym Sączu ruszyło jedno z dwóch sztucznych lodowisk, które w tym sezonie mają działać w mieście. Taka ślizgawka wystartowała własnie przy Alejach Wolności na tak zwanej Starej Sandecji.

Udało się.  Zimowa pogoda pomogła i sztuczne lodowisko na Starej Sandecji wystartowało. Na miejscu działa też wypożyczalnia sprzętu oraz szatnia.  Na pierwszych łyżwiarzy długo nie trzeba było czekać,  bo na miejscu pojawili się już kilka minut przed oficjalnym otwarciem ślizgawki.  

Posłuchajcie jak na nowym lodowisku bawią się mieszkańcy Nowego Sącza

Lodowisko na Starej Sandecji ma działać co najmniej do lutego. Ślizgawka będzie otwarta od poniedziałku do piątku od godziny 15 do 21, a w weekendy od godziny 10 do 21.  Tafla jest  o wymiarach 20 metrów na 40.  Na tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z łyżwami czekają też specjalne pingwinki.  

To jednak nie jedyne lodowisko, które będzie działać na terenie Nowego Sącza. Dużo większe i nowocześniejsze rośnie przy ulicy Nadbrzeżnej na terenach MOSIR-u. Obiekt będzie zadaszony. Latem i wiosną ma się zamieniać w boisko sportowe.  Jeżeli wszystko pójdzie dobrze,  to lodowisko przy ulicy Nadbrzeżnej będzie gotowe jeszcze w tym roku.  

Dopasuj legendarny film do reżysera. Bez 11/15 nie pokazuj się w kinie

Pytanie 1 z 15
"Ojciec Chrzestny"

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE